roborock, s50, vakum, akıllı süpürge, xiaomi

Xiaomi Akıllı Robot Süpürge - roborock S50 (2.Nesil)

26845

rating

3,449.00₺

3,999.00₺

Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ KARGOXiaomi akıllı ev ekosisteminin en marifetli üyelerinden olan 2 si 1 arada özelliği sahip kablosuz akıllı süpürge, 2si1 arada diyoruz çünkü bu ürün süpürme işlemi yaparken aynı zamanda paspas özelliği ile sizlere zahmetsiz..

  • Marka: Xiaomi
  • Ürün Kodu:0716
  • Stok Durumu:9
  • Satılan: 1069 Adet Satıldı
  • Kargo Bedeli: Ücretsiz
  • Kargo Süresi: Aynı Gün*


Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi akıllı ev ekosisteminin en marifetli üyelerinden olan 2 si 1 arada özelliği sahip kablosuz akıllı süpürge, 2si1 arada diyoruz çünkü bu ürün süpürme işlemi yaparken aynı zamanda paspas özelliği ile sizlere zahmetsizce kusursuz bir temizlik deneyimi sunuyor. 


Birinci nesil üründe olduğu gibi;

Xiaomi Akıllı Süpürge 12 farklı sensörü ile son derece akıllı ev temizleme ürünüdür. Üzerinde bulunan lazer mesafe sensörü (LDS) evinizin iç haritasını çıkarmak için saniyede 1800 kez 360 derecelik tarama işlevi yapar. 

Xiaomi elektrikli robot süpürge, lazer mesafe sensörü ile elde edilen doğru mesafe bilgisine ve cayro yön verileri gibi çok yönlü verilere dayanarak, eşzamanlı yerelleştirme ve haritalama (SLAM) algoritmasını kullanır. Engeller ve merdiven gibi tehlikelerden kaçınarak bir odadaki optimum temizleme yolunu çıkararak oda haritasını oluşturur.


5200mAh Yüksek Kapasiteli Pil


Xiaomi elektrikli robot süpürge, yaklaşık iki saatlik bir temizleme süresi sağlayan 5200mAh (14.4V/74.88Wh) lityum iyon pil ile birlikte geliyor; temizlik esnasında pil seviyesinin düşmesi durumunda şarj istasyonuna geri dönerek kendini tekrar şarj ediyor. Şarj işlemi tamamlandıktan sonra temizlik esnasında kaldığı son noktayı hatırlayarak kaldığı yerden görevine devam ediyor. Tek bir şarj ile kesintisiz 2.5 saat temizlik yapabilme kabiliyetine sahip


Ana Özellikleri


- 2si1 arada süpürge ve paspas deneyimi

 -- Önce süpürme işlemi yapar daha sonra ise paspas temizliğini 45-60 dk boyunca sürekli olabilir yapabilme kabiliyetine sahiptir.

- Akıllı rota planlama

 -- Rota planlama ile evinizin iç haritasını çıkarır ve rotasına göre Z planında bir temizleme işlemi yapar

- Uygulama ile uzaktan kontrol imkanı sunar

- 5200mAh kapasitede bir batarya

 -- 250metre kare bir ev için 2.5 saatlik bir temizlik imkanı sunar

- 2000Pa süper vakum gücü

- 2CM kadar tüm engellerin üzerinde geçebilir.


Önemli bilgi;


Paspas özelliğini halı ve benzeri tüylü zeminlerde kullanmayınız, halınıza zarar verebileceği gibi ürüne de zarar verebilirsiniz.

Su tankı takılı ve paspas işlemi yaparken 2CM'lik engel atlama seviyesi azalabilir.

mustafa  dede 2019-12-10

Xiaomi ROIDMI 3S Bluetooth Fm Verici Ve Araç Şarj Adaptörü stok ta kalmadığını söyleniyor. gelecek mi acaba ?

Furkan 2019-12-10

Bunda bluetooth ile bağlanınca spotify dan müzik dinleyebilir miyim

Naci Abaz 2019-12-10

Merhaba ben 2 s alacaktım mikrofon olduğu için telefon görüşmesi yapmak için fakat benim araç Çakmaklıgina uymuyor S3 almaya karar verdim ama bunda da mikrofon yok size asil sorum 2s de mikrofon görüşmesi sağlıklı mı ?

lut 2019-12-10

renk seçebileceğim bir alan yok,ürünü sipariş edemiyorum

Emir 2019-12-10

İstanbul da boş frekans bulamıyorum ne yapabilirim?

Notice: Undefined variable: pagination in /home/miuiturk/subdomains/market.miuiturkiye.net/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_tt_bigone2_template_product_product.tpl on line 496

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi