BlitzPower


1den 11ya kadar olan ürünler gösteriliyor. Toplam ürün sayısı : 11 (1 sayfa)

BlitzPower 2.1A micro USB Android Şarj ...

rating
19.90TL

Ayrıntılar Çift girişli bu kablo sayesinde Micro USB girişi olan cihazınızı USB Type-C veya Apple kablolarda olduğu gibi üst veya alt tanımlaması olmaksızın çift girişli olarak kullanbilirsiniz. Ürün 5000 girişe kadar test edilmiş olup, test son..

BlitzPower 2.1A Micro USB Kablo 0.66ft/0...

rating
17.90TL

BlitzPower’ın oldukça ergonomik olarak tasarlanan kısa Micro USB kablosunun hem geniş USB kısmı hem de Micro USB kısmı çift yönlü olarak takılabilir. Böylelikle klasik haline gelen kabloyu ters takma sorunundan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.Ürün Öz..

BlitzPower 2.1A micro USB Örgülü Andr...

rating
19.90TL

Kopma, kırılma gibi durumlar için özel olarak üretilen örgülü Micro USB şarj kablosu ayrıca özel konnektörleri sayesinde ters takılma sorununu ortadan kaldırır. Hem USB hem de Micro USB ucundaki özel konnektörler sayesinde kablo portlara&nb..

BlitzPower 2.4A USB Örgülü Type-C Dat...

rating
19.90TL

Ayrıntılar BlitzPower USB Type C kablo sayesinde 2.4A kadar olan hızlarda cihazlarınızı şarj edebilirsiziniz. Ürün yapılan testlerde 10.000+ defa bükülmüş ve herhangi bir deformasyon gözlenmemiştir. 5V/9V/12Vve 2.4A kadar olan hızlı  şarjları dest..

BlitzPower BW-LT3 LED Kamp Çadırı Aci...

rating
35.00TL

Akıllı telefonların gün sonunu göremeyen bataryaları artık neredeyse tüm kullanıcıların ortak sorunudur. BlitzPower’ın 2600mAh batarya gücüne sahip olan yeni powerbanki ile şarj probleminizi çözebilirsiniz. IP68 sertifikasına sahip olan BlitzPower Po..

BlitzPower Kısa Type-C Data Kablosu 0,3...

rating
17.90TL

BlitzPower USB Type-C Kısa Şarj Kablosu dayanıklı kablo gövdesi, çift taraflı takılabilen geniş USB portu, Qualcomm Quick Charge 3.0 desteği ile ön plana çıkıyor. Toplamda 30 Cm uzunluğa sahip olan kablo özellikle powerbank gibi donanımlarl..

-17% indirim
Qualcomm Sertifikalı BlitzPower BW-S6 C...

Qualcomm Sertifikalı BlitzPower BW-S6 C...

rating

49.90TL

59.90TL

BlitzPower Çift USB Şarj Başlığı tüm akıllı cihaz modelleri ile uyumludur. Aynı anda iki cihazı şarj etme imkanı sağlar. Power3S teknolojisine sahip bu şarj başlığı, hızlı şarj için gücü çıkış portlarına dağıtır. 2 kat daha hızlı şarj etme imkanı sağ..

Qualcomm Sertifikalı BlitzPower BW-S7 5...

rating
79.00TL

BlitzPower tarafından Qualcomm sertifikalı olarak üretilen masaüstü şarj cihazı, prizden aldığı güçle toplamda 5 ayrı cihazı USB bağlantısı üzerinden şarj edebiliyor. Özel yeşil renkli portundan ise Qualcomm'un Quick Charge 3.0 hızlı şarj teknolojisi..

1den 11ya kadar olan ürünler gösteriliyor. Toplam ürün sayısı : 11 (1 sayfa)