0 0 Değerlendirme

Xiaomi Himo Z20 Elektrikli Katlanabilir Bisiklet

Ürün Kodum: 1052
2 Yıl Garantili
14 Gün İçinde İade
Ücretsiz Kargo
%1 Havale/EFT İndirimiXiaomi HIMO Z20 Katlanabilir Elektrikli Moped Bisiklet 

Dinamik İkili Mod Bisiklete binme

HIMO Z20, hem elektrikli hem de manuel bisiklet için optimum şekilde tasarlanmıştır. Rahat bir sürüş için Cool Mode, hızlı ve sportif bir Dinamik Mod ile donatılmıştır.
HIMO Z20'nin ikili modları, sürüş tercihlerinize göre bir düğmeye basarak kolayca değiştirilebilir. 

Taşınabilir, Çok Yönlü ve Şık

HIMO Z20'nin kompakt tasarımı, kolay katlama, saklama ve taşınabilirlik sağlar. Z20'nin yenilikçi yerleşik pil kutusu, yerden tasarruf sağlamak için gövdeye yakından bağlıdır, hafif alüminyum çerçevesi ise zarif bir görünüm oluşturmak için iç kablolarıyla mükemmel uyum sağlar. 

Son Derece Hassas, Hassas Kontroller

HIMO Z20, titizlikle tasarlanmış bir ağırlık merkezi ile donatılmıştır. Birbirine bağlı vektör kontrol sistemi, araç bilgilerini analiz eder ve kullanıcılara gerçek zamanlı geri bildirim sağlayarak, sürüş sırasında üretilen kinetik enerjinin verimli kullanımını ve kontrolünü sağlar. 

HIMO Z20'nin akıllı kontrol sistemi, olağanüstü güçlü bir sürüş deneyimi için verimli hareketi destekler. 

İnanılmaz Hafif ve Kompakt

HIMO Z20 üç yerde katlanır ve katlanması ve açılması sadece 10 saniye sürer. Bir araba bagajında ​​kolayca saklanabilir, asansörlerde, ofislerde vb. 

Patentli Alüminyum Çerçeve

HIMO Z20'nin alüminyum çerçevesi, artırılmış sürüş verimliliği, hareketlilik ve güvenlik için hem hafif hem de dayanıklı olacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Shimano 6 vitesli Şanzıman Sistemi

HIMO Z20, hızlı ve güvenilir vites ayarı için Shimano 6 vitesli Şanzıman Sistemi ile donatılmıştır. İş için en iyi donanımı seçin ve Z20'nin hafif, zahmetsiz sürüşünü deneyimleyin. 

Yüksek verimli DC Fırçasız Motor

HIMO Z20'nin gelişmiş Yüksek Verimli DC Fırçasız Motoru, isterseniz tamamen pedalsız sürüş için yeterince güçlü, aynı zamanda çeşitli sürüş seçeneklerini etkinleştirecek kadar dinamiktir! Her hızlanma seviyesi benzersiz bir seyahat deneyimidir. Arka göbek motoru, ortam ne olursa olsun ihtiyacınız olan çekişi sağlar.

Z20'nin Esnek, Güçlü 10Ah Lityum Pili

Hem uzun geziler hem de güçlü hızlı tempolu devreler için iyi donanımlı olacaksınız. Akü, uzun süreli enerji çıkışı ve tek şarjla 50 mil/80km sürüş kabiliyeti için 10Ah güç ile donatılmıştır. Şehirden kırlara ve ötesine özgürce seyahat edin.

Koruyucu Batarya Yönetim Sistemi

Koruyucu Batarya Yönetim Sistemi, gücü doğru bir şekilde hesaplar ve akım, voltaj ve sıcaklık gibi önemli işlevleri kapsamlı bir şekilde izler. HIMO Z20, Yaz sıcağı ve şiddetli kışlar boyunca çevre koşullarından bağımsız olarak sürekli güç sağlar. 

Kristal Netliğinde Ekran

HIMO Z20'nin Kristal Netliğinde Ekranı, kullanıcıların gezinmesine ve daha verimli sürüş yapmasına yardımcı olmak için faydalı sürüş verilerini iletir. Daha kişiselleştirilmiş bir e-bisiklet deneyimi oluşturmak için Gerçek Zamanlı Performans Analizi sistemimizi kapsamlı bir şekilde test ettik, iyileştirdik ve kalibre ettik. Z20'nin sezgisel arayüzü, daha keyifli bir e-sürüş için vitesler ve modlar arasında hızlı gezinme ve geçiş sağlar. 

Xiaomi Himo Z20 Elektrikli Katlanabilir Bisiklet
Soru Sor
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Xiaomi Himo Z20 Elektrikli Katlanabilir Bisiklet
0 0 Değerlendirme
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kategoriler