Xiaomi Mi Air Purifier S1 Akıllı Hava Temizleyici Filtresi

674

rating
199,00₺

Formaldehit Filtresi S1 Hava TemizleyiciKullanımı ve değiştirilmesi kolaydır - Formaldehit ve kokuları ortadan kaldırır - 3 katmanEvinizde en temiz havaya sahip olmanın size yardımcı olduğunu biliyoruz: daha az alerji, daha az sorun, daha fazla keyif..

Formaldehit Filtresi S1 Hava Temizleyici

Kullanımı ve değiştirilmesi kolaydır - Formaldehit ve kokuları ortadan kaldırır - 3 katman

Evinizde en temiz havaya sahip olmanın size yardımcı olduğunu biliyoruz: daha az alerji, daha az sorun, daha fazla keyif duygusu. Bu nedenle, daha temiz havanın keyfini çıkarmanız için özellikle uygun olan hava temizleyicileri kataloğumuzu tavsiye ediyoruz. Böylece, yeni Formaldehit Filtresi S1 Hava Temizleme Cihazı Xiaomi Mi Purifier ile havanıza uzun süre daha temiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Takması ve sökmesi kolay olan bu yüksek kaliteli filtre, odanızdaki havaya olağanüstü özen göstermenize olanak tanıyan 3 katmandan oluşur. Büyük parçacıklar için bir katman, mikrometrik parçacıklar için bir HEPA filtre ve en gelişmiş olanı, kokuları ve formaldehiti giderirSizin için ve sizin bakımınız için tasarlanmış bir model, muhteşem!

Teknik Özellikler Formaldehit Filtresi S1 Hava Temizleyici Xiaomi Mi Purifier:

  • P/N: SCG4026GL
  • Xiaomi Mi Purifier 2/2S/2H/Pro/3H için formaldehit için özel S1 filtresi
  • Mükemmel kalite
  • 3 kat filtre
  • Kurulum kolaylığı

Paket içeriği

  • 1 x Formaldehit Filtresi S1 Hava Temizleyici
Eren Guzeloglu 2021-05-12

Super bir urun. Evde yasli bebek veya alerjik biri varsa kesin alin. Bizde 3ind3n de oldugu icin 3 tane aldik. Hepsi rahatladi.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/miuiturk/subdomains/market.miuiturkiye.net/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_view_theme_tt_bigone2_template_product_product.tpl on line 532

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi