Son Görüşler

Ülkemizde Xiaomi tarafından desteklenen ve bir çok aksesuar ve telefon modelini Türkiye garantili olarak bizlere ulaştırdığınız için kendi adıma teşekkür ederim.

--Berke--

QCY T1C Kulaklık yorumu Ürünü dün merak ettiüğim için aldım beklentiyi düşük tuttum ama beni gerçekten çok şaşırttı ses kalitesi kesinlikle mükemmel diyeceğim kadar iyi kulaklık sekranizasyonu çok kolay kullanımı çok rahat tek yada çift olarak kullanımı iyi fiyat performans ürünü diyebileceğim bir ürün denemeyi iphone x ve note 9 ile yaptım

--Uygar Aksoy--

Sizlere güvendim ve güvenim boşa çıkmadı. Airdots kulaklık elime ulaştı. Gerçekten ürün çok kaliteli ve çok güzel bir ses deneyimi sunuyor. Hızlı kargo, özenli paketleme ve güzel ticaret anlayışınız için sizlere teşekkür ederim.

--Ayşe--

Xiaomi Scooter Pro aldım, İstanbul içinde işlerimi o kadar kolay hala getirdi anlatamam. Ürün sıfır kutusunda geldi kullanımı gayet basit ve çok zevkli, tüm miui türkiye ekibine teşekkür ederim.

--Ayhan Ceylan--

Müşteriye verdikleri önem, hızlı iletişim ve hızlı kargo ile bize Xiaomi ürünlerini sunan bu siteye çok teşekkür ederim.

--Ahmet--

1den 6ya kadar olan ürünler gösteriliyor. Toplam ürün sayısı : 6 (1 sayfa)