Xiaomi Redmi Note 7 Nano Ekran Koruyucu

1915

rating
17.90₺

YEPYENİBİR EKRAN KORUYUCU Kırılmaz Cam ile Ekran koruyucu karışımı; NANO GLASS EKRAN KORUYUCUULTRA İNCE Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmişti..

  • Ürün Kodu:0677
  • Stok Durumu:41
  • Satılan: 1058 Adet Satıldı
  • Kargo Bedeli: Ücretsiz
  • Kargo Süresi: Aynı Gün*

YEPYENİBİR EKRAN KORUYUCU 

Kırılmaz Cam ile Ekran koruyucu karışımı; NANO GLASS EKRAN KORUYUCU


ULTRA İNCE 

Tempered Glass:     Kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi korur.

Çizilmeye Dayanıklı:     Sertliği 8-9H' dir. Çok büyük darbelerde kırılarak (cam gibi parçalanmaz, tehlike oluşturmaz) darbeyi emerek telefonunuzun ekranını korur. 

İnce ve Dokunulur:     Dokunmatik ekranın hassasiyetini kesinlikle etkilemez. Uzun süre ekranınızı korur. Çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebilir. Ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.


*fotoğraf temsilidir

Cemal 2019-05-27

Merhaba, bu ekran koruyucu ekranı tamamen kaplıyor mu? Daha önce hep temperli cam kullandım ve kullandığım kılıflar ne yazık ki yanlardan baskı yaptığı için ekran koruyucular fazla uzun ömürlü olmadı. Bu ekran koruyucuyu taktığımızda yanlardan boşluk kalıyor mu?

Hasan 2019-05-27

Mi 5 prime 64 GB için bu olur mu

Mehmet Akpınar 2019-05-27

Merhaba. Mi 5 pro için bu mu yoksa 5 s yazan mı uygundur acaba. Tşk

mehmet 2019-05-27

merhaba.bu fllm mi 5 pro için uygun mudur acaba.tşk

Notice: Undefined variable: pagination in /home/miuiturk/subdomains/market.miuiturkiye.net/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_view_theme_tt_bigone2_template_product_product.tpl on line 488

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu