Sağlık Ürünleri

1den 14ya kadar olan ürünler gösteriliyor. Toplam ürün sayısı : 14 (1 sayfa)

Mi Band 2 Yedek Şarj Aleti

rating
15.90₺

Ürün sadece mi band 2 ürünü ile uyumludur. ..

Yeni
MIUI Türkiye #1 T-Shirt

MIUI Türkiye #1 T-Shirt

rating
49.90₺

2018 yılı Mayıs ayında İstanbul/Sirkeci'de gerçekleştirilen MIUI Türkiye buluşması için özel olarak hazırlanan hatıra T-Shirt'lerdir. Günlük kullanıma uygundur. Ürün resimlerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.MIUI Türkiye Buluşması Fotoğraf Al..

Yeni
Xiaomi Akıllı Hava Arıtma Filtresi

Xiaomi Akıllı Hava Arıtma Filtresi

rating
199.00₺

Xiaomi Akıllı Hava Arıtma Filtresi; Mi hava temizleyici 1, Mi hava temizleyici 2 ve Mi hava temizleyici 2s' modelleri ile uyumludur.Ana Özellikler: • Orijinal Xiaomi mi hava temizleyici filtre, formaldehit, PM2.5 ve kendine has koku vb. gibi özellikl..

Xiaomi iHealth 2 Akıllı Tansiyon Aleti

rating
399.90₺

Temel Özellikler :Akıllı ve otomatik ölçüm Son 2000 veriyi birden fazla kişi için izlemenize ve kaydetmenize olanak tanır.Bluetooth 4.0 Bağlantı WeChat Etkileşim: WiFi ağına bağladığınızda, bir başkası kan basıncı ölçümünü yaptıysa, ölçüm verileri We..

Xiaomi Mi 2.Nesil Bluetooth Akıllı Tar...

rating
197.00₺

Akıllı ev teknolojileri konusunda birbirinden şık ve yaratıcı çözümler sunan XiaoMi’nin Bluetooth destekli akıllı tartısı ile kilonuzu akıllı telefonunuz sayesinde kayıt altına alabilirsiniz.Ürün ÖzellikleriAğırlık: 1.900 kg Boyut: 30 x 30 x 2.82 cmK..

-17% İndirim
Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik

Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik

rating

99.90₺

119.90₺

 Xiaomi Mi2 Band Akıllı Bileklik !Mi Band’ten farklı olarak OLED ekrana sahip olan Mi Band 2’nin ekranı üzerinde saat, adım sayar, nabız ölçer ve pil durumunu görebilirsiniz. Xiaomi Mi2 Band Ürün Özellikleri20 gün bekleme süresiIP67 sertifikasıSiyah ..

Xiaomi Mi Home Sonic Elektrikli Diş Fı...

rating
159.90₺

Dakikada 31000 defa yüksek frekansta titreşim uygulayabilen şarjlı diş fırçası Xiaomi Mijia Sonic ile dişlerinizi üç ayrı modda oldukça pratik bir şekilde fırçalayabilirsiniz. Akıllı telefonlara Bluetooth üzerinden bağlanabilen Xiaomi Mijia Sonic’i k..

Xiaomi Mi TDS Su Kalite Test Kalemi

rating
39.90₺

İnsani ihtiyaçlarımız arasında en temel gereksinimlerden biri olan suyun, insan sağlığı açısından kalitesi de oldukça önemlidir. Bu bağlamda gerek çeşme suyunun gerekse satın aldığınız şişe suların kalitesi de oldukça önem taşır. Xiaomi tarafından ür..

Xiaomi Mijia Elektrikli Tıraş Makinesi

rating
179.00₺

Tamamen metal yapıda üretilen Xiaomi Mijia Elektrikli Tıraş Makinesi, 60HRC sertlikte Japon çeliğinden üretilen bıçaklara sahiptir. Sadece 65dB gürültü çıkartan Mijia Elektrikli Tıraş Makinesi 7800 RPM hız ile ciltten meydana gelebilecek her türlü ta..

Xiaomi Mijia iHealth Temassız Ateş Öl...

rating
149.90₺

Yetişkinler ve çocuklar için geliştirilen Xiaomi Mijia iHealth, ölçüm için kullanılan Alman Heimann Sensörü sayesinde yaklaşık 1 saniye içerisinde sonucu dijital ekranında gösterir. Oldukça düşük yanılma payına sahip olan Xiaomi Mijia iHealth, sonuç ..

Xiaomi Mijia LF Magic Touch Terapi Masaj...

rating
99.00₺

Xiaomi’nin LF Wellness firması ile birlikte ürettiği Magic Touch masaj aletini aracınızda seyahat ederken ya da ofiste otururken kolayca kullanabilirsiniz. Yaklaşık 2-3 saatte şarj olan Xiaomi Mijia LF Magic Touch, günlük 15 dakika kullanımda 15 gün ..

Xiaomi TS Anti Blue Mavi Işık Koruma G...

rating
149.90₺

Akıllı telefon, tablet, bilgisayar ya da LCD TV gibi elektronik cihazların ekranlarından yayılan mavi ışık, tıpkı UV ışıkları gibi uzun süreli maruz kalınması durumunda gözlerde kalıcı hasarlara sebep olabiliyor. Xiaomi TS Anti Blue gözük, gözlerde y..

Xiaomi TS Anti-UV Polarize Güneş Gözl...

rating
195.90₺

Fiyat performans ürünü akıllı telefonları ve akıllı konseptli diğer elektronik ürünleri ile tüm dünyaya yayılan Xiaomi, şimdi de optik sektörüne el attı. İlk önce Anti-Blue koruma gözlükleri üreten Xiaomi, TS ile ortak ürettiği yeni polarize güneş gö..

Yeni
Xiaomi Viomi Buzdolabı Hava Filtresi

Xiaomi Viomi Buzdolabı Hava Filtresi

rating
89.90₺

Buzdolabınız zaman zaman kötü kokular yayabilir, oluşan mikrop ve bakteriler sebze ve meyvelerinizin bozulmasına sebep olur. Xiaomi Viomi Buzdolabı Hava Filtresi buzdolabınızın içinde ki havayı temizleyerek sebze ve meyvelerinizin daha uzun ömürlü ol..

1den 14ya kadar olan ürünler gösteriliyor. Toplam ürün sayısı : 14 (1 sayfa)