0 0 Değerlendirme

Xiaomi Air Purifier 3C Akıllı Hava Temizleyici

Ürün Kodum: 1050
2 Yıl Garantili
14 Gün İçinde İade
Ücretsiz Kargo
%1 Havale/EFT İndirimi


Xiaomi Air Purifier 3CGerçek HEPA filtre ile rahat nefes alın. Xiaomi Air Purifier'in Gerçek HEPA filtresi, yüksek verimli üç katmanlı filtre çekirdeğinden oluşur. 320 m³ / saate kadar bir PM CADR elde edebilir ve 360 ° hava kanalı sirkülasyon sistemi ile birlikte, uzun süreli temizlenmiş hava için yüksek hızda arındırır.
 • 320 m³/sa PM CADR - Dakikada 5330 litre temizlenmiş hava sağlar.
 • Gerçek HEPA filtre - 0,3 mikron kadar küçük parçacıkları %99,97 oranında etkili bir şekilde filtreler.
 • 106 m2 / saat kapsama verimliliği - Yüksek hızlı arıtma
 • Yüksek hassasiyetli lazer sensörler - Arıtma hızı otomatik olarak değişir.
 • Dijital LED ekran - Gerçek zamanlı hava kalitesi güncellemeleri
 • Akıllı kontrol - Mi Home / Xiaomi Home uygulaması + AI sesi


Soluduğun hava gizli tehlikelerle doluSoluduğunuz hava gerçekten temiz mi? Mobilyalardan sürekli formaldehit salınımı, zararlı gazlar, kötü kokular, bakteriler, virüsler, polen, evcil hayvan kepeği ve havada asılı diğer alerjenler ailenizin solunum sağlığını tehlikeye atmaktadır.Yüksek hızlı arıtma için 360 ° sirkülasyonXiaomi hava temizleyiciyi, anında taze solunum havası sağlar. 320 m³ / h PM CADR ile 360 ​​° üç boyutlu sirkülasyon sistemi, 106 m2'lik bir odadaki havayı saatte bir kez tamamen arındırarak anında taze solunabilir hava sağlar.


Gerçek HEPA filtresi, kirletici maddeleri %99,97 oranında etkili bir şekilde filtrelerÜç katmanlı filtre; PM2.5, bakteriler, virüsler, polen, formaldehit, kokuları vb. etkili bir şekilde giderir. Sürekli temizlenmiş hava çıkışı ile rahat nefes alın.

İlk katman; saç, toz, pamuk lifleri ve diğer büyük parçacıkları giderir.

Gerçek HEPA filtresi; Gerçek HEPA filtresi, solunabilir parçacıkları filtreler. Bakteri, virüs, gibi havadaki 0,3 mikron kadar küçük veya daha büyük alerjenlerin %99,97'sini etkili bir şekilde ortadan kaldırır.

Üçüncü katman; formaldehit, uçucu organik bileşikler (VOC'ler) ve diğer zararlı gazları emen bir aktif karbon filtredir.% 99,99'a kadar filtre verimliliğiMi Air Purifier 3C, nano ölçekli filtrasyon hassasiyetine sahip bir True HEPA filtre kullanır. Bu sayede, havadaki bakteri ve virüs gibi ince parçacıkları verimli bir şekilde temizler.


Güvenli ve temiz havaXiaomi Air Purifier 3C Akıllı Hava Temizleyici, solunum sağlığınızı tehlikeye atan virüs ve bakterileri güçlü bir şekilde temizler. İç mekan hava kalitesini iyileştirir ve solunan havayı aileniz için güvenli ve temiz tutar.


Dijital LED ekranla hava kalitesini kontrol edinYükseltilmiş dijital LED ekran, PM2.5 değerleri, Wi-Fi durumu ve çalışma modu için gerçek zamanlı bilgileri gösterir. Üç renkli ışık halkası, odadaki havanın kalitesi hakkında sizi hızlı bir şekilde bilgilendirir.Ayarlanabilir ekran parlaklığıÜç ekran parlaklığı modundan birini manuel olarak seçebilirsiniz. Ultra parlak, düşük ışık ve her zaman açık ekran modları arasından uygun olan modu seçin. Gündüzleri net bir şekilde izleyebileceğiniz, geceleri rahatsız etmeyen parlaklık modları.


Yüksek hassasiyetli lazer PM sensörüYüksek hassasiyetli lazer sensörler, anında ve doğru iç hava kalitesi okumaları sağlar. Mevcut havaya göre otomatik arıtma hızı ayarlamaları için "Otomatik modu" kullanın.


Temiz hava için akıllı kontrolMi Home/Xiaomi Home uygulamasıyla, telefonunuzu kullanarak evinizin hava kalitesini dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Hava temizleyiciye uzaktan da kumanda edebilir ve açma ve kapatma sürelerini ayarlayabilirsiniz. Yapay Zeka destekli akıllı sesli komut sistemini kullanabilmeniz için Google Asistan'ı destekler.


A4 kağıttan daha küçük taban alanıyla havanızı temizlerYerden tasarruf sağlar, doğal bir his verir. Kompakt tasarımı sayesinde A4 boyutunda kağıttan daha küçük bir yer kaplar. Evinizin doğal bir parçası olacak şekilde, kanepenizin yanına veya pencere eşiğinin altına rahatça sığar.


Sessiz çalışmaUykusu hafif olanlar bile bu ultra sessiz arıtıcıdan rahatsız olmayacak.


Maksimum enerji tasarrufuYüksek verimliliğe sahip fırçasız DC motor, düşük güç tüketimi ile 24 saat hava temizleme sağlar.


Filtre çekirdeği kolayca değiştirilebilirYeni filtre çekirdeğini üç hızlı ve kolay adımda değiştirin. Filtre elemanının 6 ila 12 ayda bir değiştirilmesi önerilir.

Teknik Özellikler

 • Ürün Modeli

  AC-M14-SC

  Net Ağırlık

  Yaklaşık 4.6 kg

  Ölçüleri

  240 × 240 × 520 mm

  Kapsama Verimliliği

  106m2/h

  Ses

  ≤61dB(A)

 • Voltaj

  100-240V

  Frekans

  50/60Hz

  Güç

  29W

  PM CADR

  320m3/h

  Formaldehit CADR

  60m3/h

Xiaomi Air Purifier 3C Akıllı Hava Temizleyici
Soru Sor
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Xiaomi Air Purifier 3C Akıllı Hava Temizleyici
0 0 Değerlendirme
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kategoriler