Xiaomi Akıllı Ev Güvenlik Sistemi - 5'li Set

rating
364.90₺

Setin detaylı incelemesi için : Xiaomi Akıllı Ev güvenlik Sistemi İncelemesiXiaomi MiJia Smart Home serisi ile evinizi akıllı eve dönüştürebilirsiniz. Mi Smart Home Kontrol Ünitesi ve çeşitli komponentleri ile kendi akıllı evinizi tasarlaya..

  • Marka: Xiaomi
  • Ürün Kodu:0577
  • Stok Durumu:10
  • Kargo Bedeli: Ücretsiz
  • Kargo Süresi: Aynı Gün*

Setin detaylı incelemesi için : Xiaomi Akıllı Ev güvenlik Sistemi İncelemesiXiaomi MiJia Smart Home serisi ile evinizi akıllı eve dönüştürebilirsiniz. Mi Smart Home Kontrol Ünitesi ve çeşitli komponentleri ile kendi akıllı evinizi tasarlayabilir, güvenlik için telefonunuzdan yönetilebilir bir alarm sistemi kurabilirsiniz.
 
Mi Smart Home Kontrol Ünitesi
 
Mi Smart Home Kontrol Ünitesi diğer Smart Home Xiaomi komponentlerini çalıştırabilmek için kullanmanız gereken merkezi birimdir.
 
Akıllı Kontrol Butonu
 
Xiaomi akıllı anahtar ile bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tek tıklama, çift tıklama ve uzun basılı olmak üzere 3 fonksiyonu vardır. Her bir işlev için ayrı otomasyon tanımlayabilirsiniz. 
 
Xiaomi Mi Akıllı Priz ZigBee
 
Xiaomi Mi Akıllı Priz telefonunuzdan yönetebileceğiniz ve zamanlayabileceğiniz uzaktan yönetilebilir bir prizdir.
 
Kapı ve Pencere Sensörü
 
Xiaomi Mi Smart Home Akıllı Kapı ve Pencere Sensörü ile eviniz için güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Kapı veya pencere açıldığında, kapandığında hangi işlevi gerçekleştirmek isterseniz tanımlayabilirsiniz. 
 
Akıllı Hareket Sensörü
 
Xiaomi akıllı ev sistemlerinin bir parçası olan akıllı hareket sensörü ile kendi güvenlik sisteminizi oluşturabilirsiniz. Akıllı hareket sensörü sayesinde alarm sistemi kurabilir, akıllı lambalarınızı yakabilirsiniz. Cihaz 7 metreye kadar 170° görüş açısındaki hareketleri algılar.

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi