Xiaomi Akıllı Ev Güvenlik Sistemi - 5'li Set

rating
399.00₺

Xiaomi Akıllı Ev Güvenlik Seti 5'i 1 Arada - Xiaomi MiJia Smart Home serisi ile evinizi akıllı eve dönüştürebilirsiniz. Mi Smart Home Kontrol Ünitesi ve çeşitli ürünleri ile kendi akıllı evinizi tasarlayabilir, güvenlik için telefonunuzdan yönetil..

  • Marka: Xiaomi
  • Ürün Kodu:0577
  • Stok Durumu:5
  • Satılan: 1005 Adet Satıldı
  • Kargo Bedeli: Ücretsiz
  • Kargo Süresi: Aynı Gün*
Xiaomi Akıllı Ev Güvenlik Seti 5'i 1 Arada

- Xiaomi MiJia Smart Home serisi ile evinizi akıllı eve dönüştürebilirsiniz. Mi Smart Home Kontrol Ünitesi ve çeşitli ürünleri ile kendi akıllı evinizi tasarlayabilir, güvenlik için telefonunuzdan yönetilebilir bir kontrol, alarm, güvenlik sistemi kurabilirsiniz.


Mi Smart Home Kontrol Ünitesi
- Mi Smart Home Kontrol Ünitesi diğer Smart Home Xiaomi komponentlerini çalıştırabilmek için kullanmanız gereken merkezi birimdir.

Akıllı Kontrol Butonu
- Xiaomi akıllı anahtar ile bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tek tıklama, çift tıklama ve uzun basılı olmak üzere 3 fonksiyonu vardır. Her bir işlev için ayrı otomasyon tanımlayabilirsiniz.

Xiaomi Mi Akıllı Priz ZigBee
- Xiaomi Mi Akıllı Priz telefonunuzdan yönetebileceğiniz ve zamanlayabileceğiniz uzaktan yönetilebilir bir prizdir.

Kapı ve Pencere Sensörü
- Xiaomi Mi Smart Home Akıllı Kapı ve Pencere Sensörü ile eviniz için güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Kapı veya pencere açıldığında, kapandığında hangi işlevi gerçekleştirmek isterseniz tanımlayabilirsiniz.

Akıllı Hareket Sensörü
- Xiaomi akıllı ev sistemlerinin bir parçası olan akıllı hareket sensörü ile kendi güvenlik sisteminizi oluşturabilirsiniz. Akıllı hareket sensörü sayesinde alarm sistemi kurabilir, akıllı lambalarınızı yakabilirsiniz. Cihaz 7 metreye kadar 170° görüş açısındaki hareketleri algılar.

Paket İçeriği
- 1 x Merkezi Ana Ünite
- 1 x Akıllı Buton
- 1 x Zigbee Akıllı Priz
- 1 x Kapı ve Pencere Sensörü
- 1 x Hareket Sensörü
T.B. 2019-02-20

Merhabalar, bu ürün honywell gateaway ile eşleşebilir mi acaba? Teşekkürler.

Serkan 2019-02-20

Merhaba, bu ürün mi home uygulaması avrupa kullanımında gözükmüyor. Avrupa için bir ürününüz var mı? Roborock süpürgem var. Programı avrupa olarak kullanmak zorundayım. İyi günler.

Fatih 2019-02-20

Merhaba bu ürünle birlikle Mi Home Gateaway ürünü nü kombi kiti olarak kullanmamız mümkünmüdür

Melik SARI 2019-02-20

Toplu alımda indirim var mı? Şu anda deneme amaçlı bir tane aldım. İstediğim gibi çalışırsa 9 tane daha almak istiyorum. Mail olarak da cevap verebilirsiniz.
melik1986@gmail.com

ibrahim 2019-02-20

merhaba bu ürün tek başına çalışabiliyor mu? yoksa merkezi bir kontrol sistemine ihtiyaç duyuyor mu

Notice: Undefined variable: pagination in /var/www/vhosts/miuiturkiye.net/market.miuiturkiye.net/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_view_theme_tt_bigone2_template_product_product.tpl on line 485

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu