Xiaomi Otomatik Sensörlü Su Tasarruf Musluk Başlığı

1259

rating
189,00₺

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günlük hayatta kullandığımız birçok ürün, artık eskisinden çok daha farklı yapılarda üretiliyor. Akıllı sistemlerin yaygınlaşması da bu konuda büyük katkı sunuyor. Dünyanın ünlü elektronik üreticilerinin ü..


Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günlük hayatta kullandığımız birçok ürün, artık eskisinden çok daha farklı yapılarda üretiliyor. Akıllı sistemlerin yaygınlaşması da bu konuda büyük katkı sunuyor. Dünyanın ünlü elektronik üreticilerinin ürettiği akıllı ürünler, her geçen daha da yaygınlaşıyor. İşte bu teknolojik ürünlerden biri olan Xiaomi Xiaoda Otomatik Su Tasarruf Cihazı

Kutusunda musluğun kendisi, montaj sırasında kullanılacak olan araçlar ve farklı musluk tiplerine uyum sağlayan farklı uçlar bulunuyor. Altında ve yanında sensörü bulunan akıllı musluk, açtığınız yöne göre 'devamlı' ya da 'elinizi çekene kadar' gibi farklı modlar sunuyor.


Kendi musluk tipinize uyumlu ucu, mutfak ya da tuvaletteki musluğunuza yerleştirdikten sonra yapmanız gereken tek şey akıllı musluğu yerine oturtmak. Sonrasında çeşmeyi açıp farklı kullanımları deneyebilirsiniz.

Şarjlı bir yapıya sahip olan akıllı musluğun şarjının uzun süre gittiğini söyleyebiliriz. Şarj bittiğindeyse yerinden kolayca çıkabilen akıllı musluğu, arka kısmındaki şarj girişi sayesinde şarj edebilirsiniz.

Xiaomi Xiaoda Otomatik Su Tasarruf Cihazı teknik özellikleri:

  • Marka: Xiaoda (Xiaomi Ekolojik Zinciri)
  • Renk Seçenekleri: Beyaz
  • Ağırlık: 105 g
  • Boyut: 60 x 34 x 49 mm
  • Standby Enerji Tüketimi: 0,2 mW'tan düşük 
  • Çalışma Su Basıncı: 0,05 ile 0,8 MPa arası
  • Algılama Aralığı: Yan Sensör 0-5 cm / Alt Sensör 0-10 cm
  • Su Verimliliği: İlk seviye
  • Koruma Sınıfı: IPX6

Şaban Sözen 2021-05-11

Bu ürünü sıfır kapalı kutu ve faturalı olarak gönderiyorsunuz değilmi?

Orhan Akın 2021-05-11

Merhaba mi 9 t cihazımda telefonu şarja takınca 2 şimşek çıkıyosa hızlı şarj ediyor anlamına gelir.
Ben 20000 lik maH 2c aldım onda şarj sembolu tek şimşekti yani hızlı şarj etmediği için geri iade ettim.Bundada aynı sıkıntı olur mu ?

Mehmet hati 2021-05-11

Merhabalar ürün içinden type c kablo çıkıyor mu

Xiaomi note 8 pro şarj edermi

Xiaomi note 8 pro adaptörü ile powerbank ı şarj etmem uygun olur mu

Sinan Karakaya 2021-05-11

Merhaba; Ne zaman geleceği konusunda bilgi var mı? Teşekkürler.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/miuiturk/subdomains/market.miuiturkiye.net/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_view_theme_tt_bigone2_template_product_product.tpl on line 532

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi