Xiaomi Yeelight Smart Home Ambiyans Lambası

4040

rating
449,00₺

Xiaomi Yeelight Smart Home Ambiyans Lambası Yeelight YLFW01YL Candela - mum ışığı bir devrim başlatır ve dünyanızı aydınlatır. Yeelight candela light, mum ışığı deneyimini yeniden keşfetmek için en yeni BLE Mesh teknolojisini şık bir minimalist tasar..

  • Marka: Xiaomi
  • Ürün Kodu:0717
  • Stok Durumu:Stok Var
  • Satılan: 1006 Adet Satıldı

Xiaomi Yeelight Smart Home Ambiyans Lambası 


Yeelight YLFW01YL Candela - mum ışığı bir devrim başlatır ve dünyanızı aydınlatır. 


Yeelight candela light, mum ışığı deneyimini yeniden keşfetmek için en yeni BLE Mesh teknolojisini şık bir minimalist tasarım ile birleştiriyor 


Ana Özellikler: 


● Tasarım estetiği, Candela'nın nihai tasarımı, geniş kadrolu bir tasarım ekibinin 4 aylık işbirliğinin sonucudur. Işık, estetik ve teknoloji arasındaki mükemmel uyumu bulmak için kelimenin tam anlamıyla yüksek kalitede bir ürün sunmak için binlerce çizim yapıldı ve revize edildi. Müthiş tasarım sizlere sunuldu.


● Işığı ayarlamak için saat yönünde veya saat yönünün tersine döndürülerek kullanımı kolay, benzersiz bir etkileşimli deneyim elde edin 


●  32 farklı malzemenin kullanım ömrünü, erime noktasını, yayılma kabiliyetini ve ısıl durum verimliliğini test ettik ve Bakır alaşımı lamba fitili olarak seçtik. Candela, 8 saat boyunca 14 ° F-104 ° F'nin (-10 ° C-40 ° C) altında aşırı ısınma olmadan çalışabilir. Deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için, lamba fitili geliştirilmiş ışık iletimi üzerine 1320 metalik delik dizisi oluşturduk.


● 1800K renk sıcaklığına sahip yüksek kaliteli ışık boncukları, sağlıklı ve sıcak ışık verir. Candela, mum ışığıyla aynı renk sıcaklığına sahiptir.


● Bluetooth bağlantısı ile uzaktan kontrol edilebilir aynı zamanda birden fazla lambayı birbiri ile bağlayarak senkronize eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz.


● Dahili 2100mAh batarya, tek bir şarjla 8 saate kadar sürekli kullanım sağlar. Taşınabilirlik, Candela'nın hayatınızın her anında uymasını sağlar.Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi