Xiaomi Hoparlörler

1den 5ya kadar olan ürünler gösteriliyor. Toplam ürün sayısı : 5 (1 sayfa)

Xiaomi Bluetooth 4.0 Hoparlör - NDZ-03-...

rating
99.90₺

Ürün ÖzellikleriBluetooth 4.0 desteği5W gerçek ses çıkış gücü1200mAh batarya---------------Kutu İçeriğiXiaomi Mi 5 Watt Kablosuz Bluetooth HoparlörKullanım kılavuzu---------------Xiaomi Mi Kablosuz Bluetooth Hoparlör hangi cihazlar ile kullanılabilir..

Xiaomi Bluetooth Basic 2 Hoparlör

rating
109.90₺

 Ana Özellikler:  - AUX port cihazlarıyla kolay bağlantı sağlar; ilk nesle kıyasla, sinyal daha kararlıdır, uyumluluk daha iyidir ve güç tüketimi daha düşüktür.  - Dahili mikrofon, hoparlörün güç düğmesine basarak telefon görüşmesini cevaplayabilir v..

Xiaomi Bluetooth Hoparlör (2.Nesil) MDZ...

rating
149.90₺

6W ses çıkış gücüne sahip olan Xiaomi hoparlör, AUX girişi ve Bluetooth 4.2 desteği ile hemen her cihaza kolaylıkla bağlanabilir. Kusursuz bir müzik deneyimi sunan Xiaomi hoparlör üzerinde bulunan dahili mikrofon sayesinde sesli görüşmelerinizi yapab..

Xiaomi MDZ 15 DA Bluetooth Hoparlör (SD...

rating
154.90₺

Tamamen alüminyum gövdeye sahip olan Xiaomi MDZ-15-DA Bluetooth Hoparlör, 1500mAh gücünde pili ile 8 saate kadar çalışır. Ürün bir adetmicro-SD kart yuvasına sahiptir, Aarıca bir AUX kablo ile de cihazı başka cihazlara da bağlayabilirsiniz. Gövdesi ç..

Xiaomi Mi Bluetooth Mini Hoparlör

rating
54.90₺

 Ürünün Detaylı İncelemesi İçin : http://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mini-bluetooth-speaker.5795/5 Cm çapında bir silindir şeklinde olan Xiaomi Mi Mini Bluetooth Hoparlör, 2 W gücündeki gerçek ses çıkışı ve alüminyum alaşımdan üretilen kasası i..

1den 5ya kadar olan ürünler gösteriliyor. Toplam ürün sayısı : 5 (1 sayfa)