Xiaomi Kulaklıklar

1den 10ya kadar olan ürünler gösteriliyor. Toplam ürün sayısı : 10 (1 sayfa)

Xiaomi 1MORE Piston Klasik E1003 HIFI Ku...

rating
67.90₺

Çift sürücüye sahip olan 1MORE Piston Fit bas ve tiz karakterli seslerde üstün performans ile kusursuz bir konfor sağlar.Ürün ÖzellikleriFrekans Aralığı: 20-20.000 HzHassasiyet: 100dBEmpedans: 32ΩSürücü Sayısı: 2Bağlantı: 3.5mmKablo: 1.2mAğırlık: 13g..

Xiaomi Bluetooth 4.1 Spor Kulaklık

rating
119.90₺

Aynı andan iki cihaz ile eşleşebilen Xiaomi Sports Kablosuz Bluetooth Kulaklık, 7 saat kesintisiz müzik deneyimi sunar. Cihazlar ile Bluetooth 4.1 üzerinden eşleşen Xiaomi kulaklık iki yönlü olarak batarya tasarrufu sağlar. Kulaktan düşmeyi önleyen t..

Xiaomi Bluetooth Kulaklık - Mi bluetoot...

rating
61.90₺

Şık tasarımı ile dikkat çeken Xiaomi Mi Bluetooth kulaklık, aynı zamanda ergonomik yapısı sayesinde her kulakta rahat bir kullanım sağlıyor. Xiaomi markasının verdiği güven ile uygun fiyat ve kaliteyi bu modelinde de sunmayı başarıyor.---------------..

Xiaomi Hybrid Pro HD Kulakiçi Kulaklık

rating
108.90₺

AyrıntılarXiaomi'nin en iyi kulaklığı olarak dikkat çeken Hybrid, artık yenilenerek Hybrid Pro HD versiyonuyla yeniden karşınızda! Bu harika metal çerçeveli kulaklığı, içindeki üç sürücü ile tüm ses tonlarını muhteşem verebilme kapasitesine sahip. Ta..

Xiaomi Hybrid Pro Kulaklık

rating
79.90₺

Xiaomi'nin en iyi kulaklığı olarak dikkat çeken Hybrid adındaki metal çerçeveli kulaklığı, içindeki çift sürücü ile tüm ses tonlarını muhteşem verebilme kapasitesine sahip. En iyi fiyat/performans kulaklıklarından biri olan Xiaomi Hybrid'i alıp pişma..

Xiaomi Mi Bluetooth Receiver Ses Alıcı...

rating
83.90₺

Firmanın Bluetooth tabanlı Mi ailesine dahil olan yeni kablosuz kulaklık alıcısı, fiyatına göre ortalamanın üzerinde ses kalitesi bekleyen tüketicileri hedefliyor.Eğer kablolu bir kulaklık kullanıyorsanız ve kablosuz kulaklıklara para vermek istemiyo..

Xiaomi Mi Comfort Light Edition Kulak Ü...

rating
189.90₺

Hi-res ses desteği, gürültü önleme teknolojisi ve başarılı ses izolasyonu ile dikkat çeken Mi Comfort kulaklığın en büyük iddiası özel tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda hiç bir rahatsızlık vermeyen özel tasarımıdır. Kulaklık pedlerinden, b..

Xiaomi Mi Gürültü Engelleyici (Noise ...

rating
214.90₺

Type-C portlu telefonlar ile uyumlu olan Xiaomi Mi Noise Cancelling Kulaklık dijital gürültü azaltma sistemi sayesinde kusursuz bir ses deneyimi sunar. Titanyum kaplı kulaklık kasaları ve örgülü kablo gövdesi ile kusursuz bir ergonomiye sahip olan Xi..

Xiaomi Piston Basic Edition Kulakiçi Ku...

rating
29.90₺

Xiaomi'nin Piston ailesi kulaklık serisinin uygun fiyatlı modellerinden biri olan Piston Basic, farklı renk seçenekleri ve dolaşmayan kablo yapısı ile fazlasıyla hoşunuza gidecek. Tasarımsal olarak Hybrit modeline yakın olan Piston Basic Fresh Editio..

Xiaomi Sport Bluetooth Kulaklık - Mini ...

rating
134.90₺

Özel kulaklık başlıkları sayesinde kulaktan düşmeyen ve özellikle spor esansında kullanım için uygun olan kulaklık, aynı andan iki cihaz ile eşleşme, tek şarj ile 7 saat kesintisiz müzik dinleme desteği sunar. IPX4 sertifikasına sahip olan ..

1den 10ya kadar olan ürünler gösteriliyor. Toplam ürün sayısı : 10 (1 sayfa)