xiaomi mi band 3, mi band 3, miband 3 satın al, mi band 3 fiyat

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik (Türkçe - Global Versiyon)

rating

164.80₺

179.90₺

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik - En çok tercih edilen akıllı bileklik ürünlerine yenisi ekleyen Xiaomi, Mi Band ailesinin en yeni üyesi olan Mi Band 3 modelinde fonksiyonları ve fiyatı ile tam bir fiyat/performans ürünü olduğunu yine ispatlıyor...

  • Marka: Xiaomi
  • Ürün Kodu:0700
  • Stok Durumu:131
  • Satılan: 1852 Adet Satıldı
  • Kargo Bedeli: Ücretsiz
  • Kargo Süresi: Aynı Gün*

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik

- En çok tercih edilen akıllı bileklik ürünlerine yenisi ekleyen Xiaomi, Mi Band ailesinin en yeni üyesi olan Mi Band 3 modelinde fonksiyonları ve fiyatı ile tam bir fiyat/performans ürünü olduğunu yine ispatlıyor. OLED ekrana sahip olan Mi Band 3; 5 ATM su derinliğindeki basınca dayanıklılık sertifikasına sahiptir. 20 günlük pil ömrüne, mesaj ve bildirim görüntüleme özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.


Ürünümüz GLOBAL versiyondur ve İngilizce olarak açılmaktadır. Mi Fit uygulaması bağlandıktan sonra otomatik olarak güncelleme yaparak dili TÜRKÇE olmaktadır.Xiaomi Mi 3 Band Ürün Özellikleri
- Pil: 110mAh Li-PO
- Şarj Ömrü: 20 Gün
- 5ATM sertifikası
- Ekran Tipi: 0.78 inç OLED panel
- Ekran Boyutu: 17,9 x 46,9 x 12 mm
- Ağırlık: 20 gram
- Pil: 110mAh
- Bluetooth 4.2 bağlantı desteği
- Fonksiyonlar:
o Nabız ölçümü
o Alarm
o Titreşim
o Adım Ölçer
o Uyku düzeni takibi
o Hareketsizlik Bildirimi
o Saat ve aktivite uyarıları
o Seçilen uygulamalar için bildirimler
o Mesaj Görüntüleme
o Arama Görüntüleme/Reddetme
o Arayanın Kimliği
o Hava Durumu
o Kalori Ölçer
o Telefonum Nerede
o Destekleyen Telefonlarda Kilit Açma

Xiaomi Mi3 Band Akıllı Bileklik Kutu İçeriği
- 1 x Xiaomi Mi Band 3 Akıllı bileklik
- 1 x Termoplastik Elastomer Silikon Kayış
- 1 x Şarj Kablosu
- Kullanım kılavuzu

Xiaomi Mi Band 3 nedir? Ne işe yarar?
- Xiaomi tarafından bileklik konseptiyle geliştirilen Mi Band 3 sportif faaliyetler için geliştirilmiş ve ek olarak günlük kullanımlarınızda ön plana çıkacak bir akıllı bilekliktir. Eski Mi serilerine nazaran bünyesinde çok fazla fonksiyonu barındırmaktadır. Arama görüntüleme ve reddetme, mesaj görüntüleme, arayanın kimliği, telefon kilidi açma gibi pek çok yeni fonksiyona sahiptir.

Xiaomi Mi Band 3 su ya da toza dayanıklı mıdır?
- Xiami Mi Band 3 5ATM su direncine sahiptir. Yüzerken ya da duş alırken kolunuzdan çıkarmanıza gerek yoktur. Ayrıca toza karşı da dayanıklıdır.

Xiaomi Mi Band 3’nin batarya kullanım süresi ne kadardır?
- Mi Band 3, 110 mAh gücündeki bataryası ile 20 günlük bir pil ömrü sunmaktadır. Cihazı açıp kapatmanız ve diğer fonksiyonları kullanma sıklığınız aktif kullanım süresini değiştirecektir.

Xiaomi Mi Band 3 ile neler yapabilirim?
- Mi Band 3 ile mesajlarınızı görüntüleyebilir, gelen çağrıların kimden geldiğini görüntüleyebilir ve isterseniz red edebilirsiniz. Daha pek çok fonksiyonu bünyesinde barındırmaktadır. Sportif faaliyetlerinizde oldukça yardımcı olacaktır.

Xiaomi Mi Band 3’nin mobil uygulamasını nereden indirebilirim?
- Xiaomi’nin sağlık ve spor alanlarına yönelik geliştirdiği giyilebilir teknoloji ürünleri ile birlikte kullanabileceğiniz Mi Fit uygulamasını Appstrore ya da Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Mi Fit uygulamasına ek olarak markette farklı geliştiriciler tarafından yayınlanan bir çok üçüncü parti uygulama bulabilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 3 hangi cihazlar ile uyumludur?
- Akıllı telefonlar ile Bluetooth üzerinden iletişim kuran Xiaomi Mi Band 3, Bluetooth 4.0 ve üzeri, Android 4.0 işletim sistemine sahip Android'li telefonlar ve iPhone 5s ve üzeri iPhone'lar ile uyumludur.

Xiaomi Mi Band 3'nin garantisi var mıdır?
- Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik 2 yıl boyunca ithalatçı firma garantisi altındadır.

Bünyamin Tetik 2019-02-20

Ürünü başka bir siteden aldım fakat yorum yapmak istedim. ilk olarak ürün bu sitede çok daha uygun fiyata siteyi keşfetmek bu açıdan üzücü oldu. Ürün nem ve ısıyı çok çok hassas ölçüyor. ürüne bakarken nefesinizden çıkan nemin küsuratları nasıl etkilediğini anında görebiliyorsunuz. Bu yüzden ürünü odanın orta bölümlerine koymanız daha sağlıklı olacaktır çünkü odaya en küçük bir hava ya da nem girişine çok hassas. Ayrıca ürün büyük gibi görünüyor ama kabaca büyük bir saat kadranı kadar. Odada hiç göze batmıyor ve çok şık duruyor. Bunun dışında Xiaomi'nin kronik sorunlardan olan bazı alt menülerin hala Çince olması sorunu bunda da var. Örneğin otomatik görev ayarlarken (nem %40'ın altına düşerse şu olsun gibi) menü Çince. Ben bu durumda ekran görüntüsü alıp Google Translate'e resim üzerinden çevirtiyorum. Bu sayede hiç sorun yaşamadım. Bu durum zaten nadiren ortaya çıkıyor. Ayrıca ürün bazen bağlantıda sorun yaşıyor. Telefona geç bağlanıyor ya da uygulama kapalıyken bağlantı da kopuyor.

Hasan  2019-02-20

Mükemmel bir ürün tasarım harikası teşekkrüler MIUI Türkiye

Notice: Undefined variable: pagination in /var/www/vhosts/miuiturkiye.net/market.miuiturkiye.net/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_view_theme_tt_bigone2_template_product_product.tpl on line 485

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu