Xiaomi IMILAB CMSXJ22A Full HD Mikrofonlu PC Kamera

995

rating
284,00₺

Görüntü KalitesiXiaomi imzalı webcamin görüntü kalitesi yüksektir. Full HD görüntüler elde etmenizi sağlar. Sosyal medya kanalları aracılığıyla başkalarıyla rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.Cihazın MegapikseliWebcam, 2 megapiksel fotoğraf ve..

Görüntü Kalitesi

Xiaomi imzalı webcamin görüntü kalitesi yüksektir. Full HD görüntüler elde etmenizi sağlar. Sosyal medya kanalları aracılığıyla başkalarıyla rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.


Cihazın Megapikseli

Webcam, 2 megapiksel fotoğraf ve video imkanı tanır. Uzaktan eğitim için oldukça elverişli bir araçtır. Öğretmenler veya öğrenciler webcamin bu özelliğinden istifade edebilirler. Net görüntü elde etmek isteyenler için imal edilmiş bir teknolojik araçtır.


Tasarımı

Kameranın tasarımı ve rengi mükemmeldir. Bilgisayarınızın üstüne takarak üründen verim alabilirsiniz. Tasarımı çağımıza uygundur. Estetik olarak cihaz göze hoş gelecektir.Mikrofon Avantajı

Cihazın en büyük özelliklerinden biri de mikrofonunun olmasıdır. Webcami aktif hâle getirdiğinizde sesiniz aynı kalitede karşı tarafa gider. Yani ekstra mikrofon almakla uğraşmazsınız. Mikrofon parasından tasarruf edebilirsiniz.


Kaliteli Ses

Full HD görüntü kalitesine sahip olan webcam, kaliteli ses deneyimi yaşamanızı da sağlar. İletişim kurduğunuz kişinin sesini çok daha net bir şekilde duyabilirsiniz. Aynı şekilde sizin sesiniz de karşı tarafa oldukça net bir şekilde gider.


Xiaomi Markası

Webcami almak kadar hangi markadan aldığımız da büyük önem taşır. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla bu ürünü tercih edebilirsiniz. Xiaomi imzalı teknolojik aletler uzun ömürlü olmaları bakımından çok avantajlıdırlar.Yunus Yıldırım 2021-05-11

Teşekkürler Xiaomi bu kulaklıkla müzik dinlemek müthiş özellikle de şarj standına taktığınızda Bluetooth bağlantısını kesilmesi ve müziğin telefondan çalmaya devam etmesi eğer telefonunuzun Bluetooth u açıksa şarj standından kulaklığı çıkardığımız da Max 3 saniye içinde otamatik ve problemsiz şekilde telefona bağlanması müthiş tekrar teşekkürler Xiaomi Türkiye

Ahmet AĞIŞ 2021-05-11

Merhaba, bu ürünün Kutu İçeriğinde Şarj adaptörü ve Şarj kablosu içinde var mı? Yoksa telefonun Şarj adaptörü ve Şarj kablosu ile aynı mı?

Aksel Cesur 2021-05-11

Ürün su geçirmez midir? Eğer su geçirmez ise alacağım

ÖMER 2021-05-11

Bugün elime ulaştı . kalite ve ses anlamında tam fiyat performans ürünü.
Kutunun altındaki kodu yazdim ve orjinal oldugunu ogrendim bu icime su serpti.
Ama dediginiz oyun modunu bir türlü açamadım oyun modu nasil açılıyor yardim istiyorum internetteki yorumlarda da benim dedigim gibi insanlar oyun modunu bulamamış yardımcı olursanız çok sevinirim.

UTKU BAYRAKTAROĞLU 2021-05-11

Ürün ses kalitesi olarak güzel. Ayrıca hafif ve kulaktan da düşmüyor. Ancak bazen sağ, bazen de sol kulaklık çalışmıyor. Hiç bir şekilde ışık yanmıyor. Şarjlarının dolu olduğuna eminim. Sorun benden mi kaynaklı yoksa incelemeniz için iade mi etmeliyim ?

Notice: Undefined variable: pagination in /home/miuiturk/subdomains/market.miuiturkiye.net/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_view_theme_tt_bigone2_template_product_product.tpl on line 532

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi