Xiaomi Mi 6 Crash/Tank Kılıf

2272

rating
32.37₺

..

  • Ürün Kodu:0559
  • Stok Durumu:5
  • Satılan: 1005 Adet Satıldı
  • Kargo Bedeli: Ücretsiz
  • Kargo Süresi: Aynı Gün*
Serhat Eser 2019-11-19

Ürünü alalı henüz 12 saat kadar oluyor fakat beklediğim performansı bulabildiğim söylenemez, bana gelen cihazda bir problem yoksa, görüşme içerisinde sizin sesiniz ile birlikte etraftaki bütün seslerde gidiyor ve bu bir problem halini alıyor. Örn. Arabanın camı sonuna kadar açık görüşme yapmaya çalışıyorsanız karşı taraf o gürültüde sizin sesinizi almakta zorlanıyor. Bir ayar yönetimi varsa yazmanızı rica ediyorum.

Arda Burak Sepici 2019-11-19

Öncelikle hızlı teslimat için teşekkür ederim, aynı gün kargoya verildi ürün.

Daha önce denemediğim bir marka QCY, ancak çeşitli yorumlar okuyarak almaya karar verdim ve üründen şu ana kadar çok memnun kaldım. Dikkat edilmesi gereken bir nokta; kulaklığın bas seviyesi biraz düşük, ancak kulaklık yeterli güce sahip olduğundan EQ ayarları ile istediğim bas/tiz ayarını yakaladım. İlk eşleştirdiğimde dışarıda yürürken seste birkaç kesilme oldu, bunu daha detaylı test edeceğim. Şimdilik fiyat/performans açısından çok başarılı buldum.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/miuiturk/subdomains/market.miuiturkiye.net/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_view_theme_tt_bigone2_template_product_product.tpl on line 488

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi