Xiaomi Mijia Akıllı IR Sensörü Harekete Duyarlı Gece Lambası 2. Version

11273

rating
129,77₺

Xiaomi Mijia Hareket Sensörlü Gece Lambası - Hareket sensörlü ve ışığa duyarlı Mijia gece lambası ile evinizin koridorlarında, elbise dolabınızda, yatak altlarında bebek/çocuk odalarında, kapı eşiklerinde ve pratik olarak hızlıca aydınlatmak isted..

  • Marka: Xiaomi
  • Ürün Kodu:0606
  • Stok Durumu:Stok Var
  • Satılan: 1022 Adet Satıldı
  • Kargo Bedeli: Ücretsiz
  • Kargo Süresi: 2-3 GÜN*

Xiaomi Mijia Hareket Sensörlü Gece Lambası

- Hareket sensörlü ve ışığa duyarlı Mijia gece lambası ile evinizin koridorlarında, elbise dolabınızda, yatak altlarında bebek/çocuk odalarında, kapı eşiklerinde ve pratik olarak hızlıca aydınlatmak istediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz. Mijia gece lambası, üzerindeki ışık sensörü sayesinde gündüzleri çalışmaz, hareket sensörü sayesinde geceleri 7 metre mesafeye kadar tüm objeleri algılar ve ortamı aydınlatır. Askı fonksiyonu sayesinde de istediğiniz yüksek yerlere ya da kullanım ihtiyacınıza uygun olacak şekilde asabilirsiniz.

Güvenli bir ışık kaynağı oluşturun, pil tasarrufu yapın

Mijia Gen 2 MJYD02YL gece  lambasından üretilen ışık,  zararlı etkiler içermez.  Bu gece lambası  , çocuklar dahil insanların gözüne dostça, hoş bir his yaratan sıcak sarı bir ışık kaynağı yayar.  Işığın güçlü ve hafif olmak üzere iki ışık modu vardır.  

Güvenli bir ışık kaynağı oluşturun, pil tasarrufu yapın

Mijia Gen 2 MJYD02YL gece  lambasından üretilen ışık,  zararlı etkiler içermez.  Bu gece lambası  , çocuklar dahil insanların gözüne dostça, hoş bir his yaratan sıcak sarı bir ışık kaynağı yayar.  Işığın güçlü ve hafif olmak üzere iki ışık modu vardır.  Gün boyunca parlak bir alan oluşturmak için güçlü ışık kullanılacaktır.

Bu lambanın diğer büyük bir artı oldukça düşük güç tüketimi yatıyor.  Bunun  Xiaomi'nin en  enerji verimli  ürünlerinden  biri olduğu söylenebilir  .  Cihaz 3 adet AA pil kullanır ve düşük ışık modunda 15 ay, güçlü ışık modunda 8 ay çalışabilir.

Hareket sensörü ile donatılmış

Mijia gen 2 MJYD02YL nightlight'ın  en dikkat çekici özelliği  , lamba parlaklığını ışık sensörüne ve harekete göre ayarlayan geçiş özelliğidir.  Sensör performansını artıran ultra ince  Freshnel  lens  sayesinde, sensörün  120  0'a  kadar olan hareket sensörleri aralığı  ,  5 ila 7 m  .  Sadece sensör alanı içindeki hareketi algılayarak,  bu akıllı ışık  anında çevre ortamına uygun bir parlaklıkla aydınlanır.  Hareket veya çevresindeki alan yeterince aydınlık değilse, cihaz 15 saniye sonra otomatik olarak kapanacaktır.

Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.


Ürün Özellikleri
Marka: XIAOMI
Model: MJYD02YL
Nominal Güç: 0.34W
Giriş Voltajı: DC4.5V
Işık Kaynağı: LED
Işık Rengi: Sıcak Beyaz
Renk Sıcaklığı: 2800K
Sensör Modu: Kızılötesi Sensör + Işık Sensörü
Gecikme Süresi: 15s
Sensör Açısı: 120 Derece
Güç Kaynağı: 3 adet AA Piller (Dahil Değil)
Çalışma Sıcaklığı: -10 ° C ~ 40 ° C
Boyut: 80mm * 62mm


Kutu İçeriği
- 1 x Xiaomi Mijia Hareket Sensörlü Gece Lambası

Xiaomi Mijia Gece Lambası hangi ortamlarda kullanılabilir?
- Xiaomi Mijia Gece Lambası özellikle koridor gibi alanlarda gece pratik bir aydınlatma için çok kullanışlıdır. Bunun yanı sıra elbise dolabı gibi karanlıkta kalan bölgeler için de kullanılabilir.

Xiaomi Mijia Gece Lambası nasıl çalışır?
- Mijia Gece Lambası üç adet AA tipi kalem pil ile çalışır. Işık sensörü sayesinde gündüz devre dışı kalan lamba, geceleri harekete duyarlı olarak devreye girer ve sizin daha önceden belirlediğiniz ışık şiddetinde ortamı aydınlatır.

Xiaomi Mijia Gece Lambası'nın pilleri ne sıklıkla değiştirilmelidir?
- 0.7lm ve 3.8lm şeklinde iki kademeli olarak ayarlanabilir ışık akışına sahip olan Mijia Gece Lambası'nı düşük ışıkta kullanmanız durumunda piller yaklaşık 1 yıl dayanmaktır. Yüksek ışık akışına geçmeniz durumunda piller ortalama 6 ay sonra değiştirilmelidir.


Bu ürün için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi