Xiaomi, ROIDMI, Bluetooth, Verici, Adaptörü

Xiaomi ROIDMI 2s Bluetooth FM Verici ve Araç Şarj Adaptörü - Mikrofonlu

rating
74.90₺

Açıklama Xiaomi ROIDMI ürünü ile hem telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Hemde Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonunuz ile eşleştirerek telefonunuzda ki müzikleri radyonuz üzerinden dinleyebilirsiniz. Kullanımı Xiaomi Smart App adlı uygulamayı ind..

  • Marka: Xiaomi
  • Ürün Kodu:00031
  • Stok Durumu:99
  • Kargo Bedeli: Ücretsiz
  • Kargo Süresi: Aynı Gün*

Açıklama

Xiaomi ROIDMI ürünü ile hem telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Hemde Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonunuz ile eşleştirerek telefonunuzda ki müzikleri radyonuz üzerinden dinleyebilirsiniz. Kullanımı Xiaomi Smart App adlı uygulamayı indirin ve Bluetooth ile şarj cihazınıza bağlanın daha sonra FM dağıtım frekansını istediğiniz boş bir frekansa ayalayın örneğin 81.10FM daha sonra radyonuzdan bu frekansız açın. Artık telefonunuzda ki müzikleri rahatlıkla aracınızda dinleyebilir aynı zamanda da telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Ana Özellikler: 
Orijinal Xiaomi ROIDMI 2s 5V / 3.1A araç şarj adaptörü  
Hızlı şarj etmek için 3.1A toplam akım çıkışı
FM vericisi ve araç şarj  
Kısa devre koruması  
12 - 24V, 0 - 2.4A: Giriş  
Çıkışı: 5V 2.1A, 5V 1A  
Çıkış Güç: 15.5W  
FM: 87.5 - 108MHz  
Bluetooth: V4.0 veya üstü  
Uyumluluk: Android 4.0 veya sistem üzerinde Bluetooth 4.0 akıllı telefon  
Xiaomi Akıllı Ev APP üzerinden smartphone ile bağlan  APP yalnızca Android sistemi için  iOS kullanıcıları müzik çalmak için Bluetooth ile bağlanabilirsiniz (varsayılan frekans 96.4MHz) 

Ürünün arabanız ile uyumlu olup olmadığı çakmak girişini aşağıda ki resimde gösterildiği şekilde olup olmadığını kontrol ediniz.

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi