Xiaomi Viomi Buzdolabı Hava Filtresi

5920

rating
89.00₺

Xiaomi Viomi Buzdolabı Koku Giderici - Xiaomi Viomi Buzdolabı Koku Giderici buzdolabınızda koku, bakteri ve mikrop oluşumunu engeller. Bu sayede buzdolabınızda sakladığınız sebze ve meyvelerin tazeliğini daha uzun süre korumalarına ve bozulmaların..

  • Marka: Xiaomi
  • Ürün Kodu:0545
  • Stok Durumu:1
  • Satılan: 1010 Adet Satıldı
  • Kargo Bedeli: Ücretsiz
  • Kargo Süresi: Aynı Gün*

Xiaomi Viomi Buzdolabı Koku Giderici

- Xiaomi Viomi Buzdolabı Koku Giderici buzdolabınızda koku, bakteri ve mikrop oluşumunu engeller. Bu sayede buzdolabınızda sakladığınız sebze ve meyvelerin tazeliğini daha uzun süre korumalarına ve bozulmalarını engellemeye yardımcı olur. Tüm buzdolapları için uyumlu olan Xiaomi Viomi Buzdolabı Koku Giderici; özel yapısının yanı sıra havayı temizlerken bakteri oluşumunu engelleyerek %99.9'a kadar sterilizasyon oranının elde edilmesine yardım eder.


Ürün Özellikleri
- Etki Alanı: 80-100 Litre
- Kullanım Süresi: 1 Yıl
- Sterilizasyon Oranı: %99.9
- Ağırlık: 66 gram
- Boyut: 126x126x25mm


Kutu İçeriği
- 1 x Xiaomi Viomi Buzdolabı Koku Giderici


Xiaomi Viomi Buzdolabı Koku Giderici nedir, ne işe yarar?
- Buzdolabı Hava temizleyici filtre tüm buzdolapları için uyumlu olan ve buzdolabı içerisindeki hava ve ortamın %99.9'a kadar sterilize ederek bakteri ve mikrop oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Böylelikle sebze ve meyvelerin daha uzun ömürlü ve taze kalmalarına yardımcı olur.

Xiaomi Viomi Buzdolabı Koku Giderici ne kadar süre kullanılır?
- Xiaomi Viomi Buzdolabı Koku Giderici kullanım süresi 1 yıldır. Her yıl değiştirilmesi gerekmektedir.

Buzdolabı Kokusu Nasıl Giderilir?
- Xiaomi Viomi buzdolabı koku giderici kullanarak 80-100 Litre boyutundaki buzdolabı alanlarında kötü koku, bakteri ve mikrop oluşumunun önüne geçebilirsiniz.

Xiaomi Viomi Buzdolabı Koku Giderici nasıl kullanılır?
- Xiaomi buzdolabı koku gidericiyi kutusundan çıkardıktan sonra arkasında bulunan jelatini çıkarınız. Daha sonrasında buzdolabınızda uygun bir alana koymanız yeterlidir.

Ali ORHAN 2019-03-26

Bu ürün v82 modeli resmi sitesinde bile yok acaba yurt dışı cihaz mı , sizin siteniz dışında hiçbir yerde bulamadım nette.

Ahmet 2019-03-26

Merhaba , bu modelde Bluetooth özelliği var mı ?
Eğer var ise bluetooth version kaç , bluetooth kulaklık ile görüşme saglanıyor mu?
(Teknik Özelliklerin gösterildiği kısımınız daha detaylı bir şekilde belirtirseniz memnuniyet duyarız. *)
(Puanlama kısımının zorunlu doldurulmasının kaldırılması, Bilgi almak için puanlama yapan kişi ürünü inceleyenler için yanlış izlenim bırakabilir.)

Notice: Undefined variable: pagination in /var/www/vhosts/miuiturkiye.net/market.miuiturkiye.net/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_view_theme_tt_bigone2_template_product_product.tpl on line 488

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu