WalkingPad A1 PRO Katlanabilir Yürüme Bandı – Global Versiyon

43

rating
3.299,00₺

Xiaomi Walkingpad A1 Pro Katlanabilir Koşu BandıSporun En Kolay HaliPek çok hekim herkese günde en az 5000 adım yürümesini tavsiye etmektedir. Ev ile işyeri arasında bir hayat yaşayan çoğu kişi böylesi bir aktivite için fırsat yaratmakta zorlanır. Xi..

  • Marka: Xiaomi
  • Ürün Kodu:1011
  • Stok Durumu:Stok Var
  • Garanti Firması: Xiaomi Türkiye
  • Garanti Süresi: 2 YIL
  • Kargo Bedeli: Ücretsiz
  • Kargo Süresi: Aynı gün kargo*

Xiaomi Walkingpad A1 Pro Katlanabilir Koşu Bandı


Sporun En Kolay Hali

Pek çok hekim herkese günde en az 5000 adım yürümesini tavsiye etmektedir. Ev ile işyeri arasında bir hayat yaşayan çoğu kişi böylesi bir aktivite için fırsat yaratmakta zorlanır. Xiaomi Walkingpad koşu bandı sayesinde ev ortamında kendi yürüyüş parkurunuzu oluşturabilirsiniz.


Az Yer Kaplar

En dikkat çekici özelliği kapladığı alandır. Katlanabilir olduğu için evinizin orta yerinde yer kaplamasına gerek yoktur. Kullanacağınız zaman dilediğiniz yere koyup çalıştırabilirsiniz. Sonrasında dilediğiniz yerde saklayabilirsiniz. Bu sayede yerden tasarruf yapmış olursunuz.


Yüksek Kapasiteli Xiaomi Walkingpad Koşu Bandı

100 kg’a dek olan herkes tarafından kullanılabilir. Bu sayede epey geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmaktadır. Ayakların altında çeşitli hızlarda kayabilmektedir. Bu sayede gerek yavaş gerek yüksek tempolu yürüyüşler yapılmasına olanak tanır.


Ayak Sağlığını Destekler

Ergonomik bir yapıya sahiptir. Ayak tabanlarını olması gerektiği bir biçimde destekler. Kaliteli bir spor ayakkabı giyilerek kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu sayede tam anlamıyla bir yürüyüş deneyimi edinmek olasıdır.


Çığ Etkisi Yaratan Faydalar

Yürüyüş yapmak kalori yakmasının yanı sıra pek çok faydayı da beraberinde getirir. Kişilerin hormon dengesi üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Uyku kalitesini artırabilir. Kişilerin üzerinde oluşabilen atalet hissiyatını yok eder.


Rapor Veren Xiaomi Walkingpad Koşu Bandı

Yürüyüş sırasında attığınız adımları, yürüdüğünüz mesafeyi ve harcadığınız kaloriyi görebilirsiniz. Bu sayede kişisel bir antrenöre sahip olabilirsiniz.Sedat Ermiş 2020-09-19

Merhaba ,
Mini Mac 'lere uyumlu mu?

Eren Guzeloglu 2020-09-19

Kullanimi kolay. Her yere gidebilir eger daha verimli olsun derseniz kucuk boyu s3cin. Bu boy alan olarak herseye uysada disarda calisirk3n buyuk gelebilir. Ben bunu tercih ettim.cunku daha geniz alan lazimdi. Kucugu standart mous3 pad ebatinda

Notice: Undefined variable: pagination in /home/miuiturk/subdomains/market.miuiturkiye.net/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_view_theme_tt_bigone2_template_product_product.tpl on line 532

Yorum Yaz

Not: HTML kodları kullanılamamaktadır!
    Kötü           İyi