Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

miuiturkiye.net’den yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, Havale/EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme sistemi kötüye kullanımdan dolayı 01.01.2016 tarihinden itibaren kullanılmamaktadır. Ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme 

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerinizde Kredi Kartı ile ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. 3D secure ile bankanızın güvenli ödeme sistemine yönlendirilerek ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizde Bankamatik kartı ve kart puanlarını kullanabilirsiniz. Ödeme sayfasında ilgili seçeneği seçerek ödemenizi yapabilirsiniz. Kredi Kartı ödeme alt yapımız PayTR tarafından sağlanmaktadır. NOT : Eğer kredi kartınız 3D secure ödeme sistemini açık değil ise ödeme ekranına yönlendirilmiyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bankanızı arayarak 3D secure özelliği açılmasını sağlayabilirsiniz.

Havale/EFT İle ödeme

Alışverişlerinizde Havale/EFT yöntemi kullanabilirsiniz. Bu yöntemi seçmeniz durumunda 24 saat içinde ödeme yapılmaması ve ödeme yapılmadan önce stok tükenmesi durumunda siparişleriniz otomatik olarak iptal edilmektedir.

Havale/EFT ödeme yönteminde, açıklama bölümüne sipariş numaranızı girmeniz kontrollerinizin daha hızlı yapılmasını sağlayacaktır.


Kategoriler