Aksesuarlar

1den 16ya kadar olan ürünler gösteriliyor. Toplam ürün sayısı : 29 (2 sayfa)

Apple, Lightning, Micro, Adaptörü, Orjinal, MD820ZM/A

Apple Lightning - Micro USB Adaptörü O...

rating
24.90TL

Resmi şekilde ithal edilmiştir. Aynı Gün Hızlı Kargo!   Yurtdışından paralel ithalat ile ithal edilmiş ve Türkiye'de paketlenmiştir  ..

BlitzPower, micro, Android, Kablosu, taraflı

BlitzPower 2.1A micro USB Android Şarj ...

rating
19.90TL

Ayrıntılar Çift girişli bu kablo sayesinde Micro USB girişi olan cihazınızı USB Type-C veya Apple kablolarda olduğu gibi üst veya alt tanımlaması olmaksızın çift girişli olarak kullanbilirsiniz. Ürün 5000 girişe kadar test edilmiş olup, test son..

BlitzPower, Micro, Kablo, 0.66ft/0.2m, Girişli

BlitzPower 2.1A Micro USB Kablo 0.66ft/0...

rating
17.90TL

BlitzPower’ın oldukça ergonomik olarak tasarlanan kısa Micro USB kablosunun hem geniş USB kısmı hem de Micro USB kısmı çift yönlü olarak takılabilir. Böylelikle klasik haline gelen kabloyu ters takma sorunundan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.Ürün Öz..

BlitzPower, micro, Örgülü, Android, Kablosu, taraflı

BlitzPower 2.1A micro USB Örgülü Andr...

rating
19.90TL

Kopma, kırılma gibi durumlar için özel olarak üretilen örgülü Micro USB şarj kablosu ayrıca özel konnektörleri sayesinde ters takılma sorununu ortadan kaldırır. Hem USB hem de Micro USB ucundaki özel konnektörler sayesinde kablo portlara&nb..

BlitzPower, Type-C, Kablosu

BlitzPower 2.4A USB Type-C Data Kablosu

rating
19.90TL

Ayrıntılar BlitzPower USB Type C kablo sayesinde 2.4A kadar olan hızlarda cihazlarınızı şarj edebilirsiziniz. Ürün yapılan testlerde 10.000+ defa bükülmüş ve herhangi bir deformasyon gözlenmemiştir. 5V/9V/12Vve 2.4A kadar olan hızlı  şarjları dest..

BlitzPower, Type-C, Kablosu, Metre

BlitzPower Kısa Type-C Data Kablosu 0,3...

rating
17.90TL

BlitzPower USB Type-C Kısa Şarj Kablosu dayanıklı kablo gövdesi, çift taraflı takılabilen geniş USB portu, Qualcomm Quick Charge 3.0 desteği ile ön plana çıkıyor. Toplamda 30 Cm uzunluğa sahip olan kablo özellikle powerbank gibi donanımlarl..

-4% indirim
ROIDMI 3S Çift USBli Bluetooth Araç Sa...

ROIDMI, USB'li, Bluetooth, Şarjı

ROIDMI 3S Çift USBli Bluetooth Araç Sa...

rating

72.90TL

75.90TL

Ana Özellikler: ● Çift USB bağlantı noktaları ile aynı anda iki cihazı şarj edebilirsiniz ● Akıllı gürültü azaltma teknolojisi ile HD ses kalitesi● Yüksek performans ile 3.4a çift port ile hızlı şarj ● Bluetooth kablosuz bağlantısı ile bir kez eşleşm..

Xiaomi, Bluetooth, Selfi, Çubuğu

Xiaomi Bluetooth Selfi Çubuğu

rating
49.90TL

Özellikler Ağırlıklı olarak uyumlu: Samsung Galaxy S3 i9300, Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 3, Samsung Note 5, HTC One M9, Sony Ericsson, Samsung S6, iPhone 5 / 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 4 / 4S, iPhone 5C, Galaxy Note 2 N7100, Sam..

yeni
Xiaomi İkisi Bir Arada Bluetooth Selfie...

Xiaomi, İkisi, Arada, Bluetooth, Selfie, Çubuğu, Tripod

Xiaomi İkisi Bir Arada Bluetooth Selfie...

rating
114.90TL

Xiaomi’nin ikisi bir arada olarak ürettiği yeni selfie çubuğu hem monopod hem de tripod olarak kullanılabiliyor. Gövde üzerindeki bluetooth kontrolcüsü tripod durumunda harici kumanda olarak kullanılmak üzere yerinden çıkabilmektedir. Ürün Özell..

Xiaomi Kablosuz Bluetooth Oyun Kolu, 0091, Aksesuarlar

Xiaomi Kablosuz Bluetooth Oyun Kolu

rating
129.00TL

 Bluetooth V3.0G-sensorDouble motor titreşimÜç açılı G-Sensor 2 x AA pil ile çalışmaktadır           ..

yeni
Xiaomi Led Fener - Yeni Nesil

Xiaomi Led Fener - Yeni Nesil

rating
32.90TL

ÖzetiYaratıcı Xiaomi taşınabilir LED ışık USB lamba - 2.VersiyonOSRAM yüksek kaliteli LED ampul, daha doğal ışık 5 seviyeli parlaklık ayarıHafif ve taşınabilirYüzde 50 daha parlakFarklı aydınlatma açısı için esnek gövdeTaşınabilir ve yeni tasarı..

Xiaomi, Nabız, Ölçer

Xiaomi Mi Band 1S - Nabız Ölçer

rating
99.90TL

Bir önceki Mi Band akıllı bilekliğinden tam 6 milyon adet satan Xiaomi, yeni modeliyle bu satış rakamlarını katlamayı hedefliyor. Kalp ritmi ölçer ile gelen Xiaomi Mi Band 1S modeli, arama bildirimleri, spor aktivil..

1den 16ya kadar olan ürünler gösteriliyor. Toplam ürün sayısı : 29 (2 sayfa)