Bilgiler

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Kargo ücretleri ne kadar?
Alt limit olmadan tüm siparişlerinizi Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderiyoruz.
Ödeme yöntemleriniz nelerdir?
Kredi/Banka Kartı veya Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.
Sipariş bilgilerimi nasıl görüntüleyebilirim?
Sipariş verirken web sitemize kayıt olduysanız, GİRİŞ YAP sayfasından sipariş verdiğiniz hesap bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra SİPARİŞLERİM sayfasından sipariş bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Misafir olarak sipariş verdiyseniz, sipariş verirken girmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilen sipariş bilgilerinizi inceleyebilirsiniz.
Hasarlı veya yanlış ürün elime ulaşırsa ne yapmalıyım?
Kargonuzu teslim alırken, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verilebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz taktirde, kargo yetkilisinden tutanak tutulmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılarak, isteğinize göre ürünün değişimi veya iadesi yapılacaktır. Eğer ürünü kargo yetkilisinden teslim aldıysanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade sürecini başlatmanız gerekmektedir.
Siparişimi nasıl iptal edebilirim.
Eğer siparişiniz kargoya verilmediyse, siparişinizi iptal etmek için +90 850 307 3171 no'lu Whatsapp sipariş destek hattımızdan sipariş bilgileriniz ile birlikte bize ulaşabilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse veya teslim aldıysanız iade süreci başlatmanız gerekmektedir.
Siparişimi nasıl iade edebilirim?
Siparişiniz size ulaştığı günden itibaren 14 (on dört) takvim günü içerisinde +90 850 307 3171 no'lu Whatsapp sipariş destek hattımızdan sipariş bilgileriniz ile birlikte bize ulaşarak iade süreci başlatabilirsiniz. Ürünü faturası ile birlikte iade ediniz. İade etmek istediğiniz ürünlerinizi kargoya teslim ederken zarar görmeyeceklerinden emin olarak paketleyiniz. Orijinal kutusu hasarlı veya kutu içeriği eksik olan ürünler iade sürecine dahil edilemez. Eğer siparişiniz kargodayken iade süreci başlattıysanız, siparişiniz geldiğinde kargo görevlisine ürünü iade ettiğinizi söyleyip teslim almayınız.
Kategoriler