0 0 Değerlendirme
Hutt

Hutt C6 Cam Temizleme Robotu (Genpa Garantili)

Ürün Kodu: 1207
2 Yıl Garantili
14 Gün İçinde İade
Ücretsiz Kargo
%1 Havale/EFT İndirimi


Teknik Özellikleri

Ürün Adı: Hutt Frekans Dönüşümlü Su Püskürtme Pencere Temizleme Robotu
Ürün Modeli: C6
Ürün Rengi: Beyaz
Voltaj: 24V~
Güç: 90W
Su Deposu Kapasitesi: 80ml
Emiş Gücü: 1850-3800Pa
Ürün Ölçüleri: 295x145x85 mm


Özellikleri

  • HUTT C6 Pencere Temizleyici analizine, özelliklerini vurgulayarak başlıyoruz. 80-70 m 80 yüzey temizliği yapabilen 2 ml su deposu. Referans cam temizleyicinizi aynı hazneye veya aksi takdirde cihazın kendi bezlerine koyabilirsiniz.
  • HUTT C6 robotik pencere temizleyici testinde keşfedildi yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış bir cihaz. Gövde sağlam görünüyor ve dışarıda çalışırken zamanın testine dayanmaya hazır. Diğer taraftan, pencereleri temizlemek için bezler (10 mikrofiber ped içerir) yüzeylere zarar vermeden temizleyen yumuşak bir malzeme ile tasarlanmıştır.
  • Bu pencere temizleme robotu her zaman elektrik şebekesine bağlı olarak çalışır. Kablosu yeterince uzundur, böylece büyük ve uzun pencereleri sorunsuz bir şekilde temizleyebilirsiniz..
  • Güvenlik mekanizması olarak bina içerisinde elektrik kesintisi olması durumunda, 20-30 dakikalık bir yedek pili vardır. Güç geri gelmezse, robotunuzu boşluğa düşmeden önce almak için yarım saatiniz olacak.
  • Bu cihazı kontrol ederken şunları yapabilirsiniz: uzaktan kumanda kullanarak . Robot, yapay zeka sistemi sayesinde maksimum 3800 Pa ile emiş gücünü otomatik olarak ayarlar.
  • Daha fazla detay. Ayrıca diğer yüzeyleri temizlemek için de kullanılabilir. fayans duvar, masa veya her türlü zemin. Pil durumunu kontrol etmek için sezgisel ışık sistemi. Pencere kenarlarını tanıyan ve düşmeleri önleyen akıllı sensör. Cihaz boyutu: 29,5 x 14,5 x 8 cm. Ağırlık: 1,14 kg.
Hutt C6 Cam Temizleme Robotu (Genpa Garantili)
Soru Sor
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Hutt C6 Cam Temizleme Robotu (Genpa Garantili)
0 0 Değerlendirme
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kategoriler