0 0 Değerlendirme
inface

Inface Cosbeauty Led Teknolojili Cilt Bakım Maskesi

Ürün Kodu: 1145
2 Yıl Garantili
14 Gün İçinde İade
Ücretsiz Kargo
%1 Havale/EFT İndirimi


COSBEAUTY cilt bakımı LED ışıklı maske modern teknoloji, optimum bakım etkisi ve güvenlik ile tüm kadınların kaçırmaması gereken bir güzellik bakım seçeneği olacak.

COSBEAUTY cilt bakımı LED maskesinin avantajları

LED maskeler giderek daha popüler hale geliyor ve geleneksel kağıt maskelere kıyasla getirdikleri yüksek verimlilik ve hız nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. COSBEAUTY ise akneli ciltlerden, mat ciltlerden kırışık ciltlere kadar tüm cilt tiplerine uygun modern LED teknolojisini uygulayan bir maskedir.

Modern teknoloji, yüksek verimlilik

COSBEAUTY maskesi, tüm cilt problemlerini çözme yeteneği için yüksek enerji yayan ışık dalga boylarına sahip LED ışık tedavisini kullanır. Spesifik olarak, maske, tüm yüz cildinde eşit bir etki için yüksek kapsama alanına sahip, 3 boyutlu kapsamlı 32 LED ışıkla donatılmıştır. Özellikle fotodinamik ilke, cilt hücrelerini derinlemesine aktive etme, akneyi azaltmak için metabolizmayı uyarma, cildi yumuşatma ve gözle görülür şekilde aydınlatma yeteneği verir.

6 fonksiyon, 3 kapsamlı bakım modu

COSBEAUTY cilt bakımı, cilt sağlığını içten dışa doğru iyileştirmeye yardımcı olmak için 6 işlevli LED ışık maskesidonuk cilt, akne, geniş gözenekler, kırışık cilt, beyaz ve parlak cilt, pürüzsüz cilt gibi bir dizi sorunu çözer. Maskeyi 1-2 hafta kullanmak sivilceleri azaltacak, cildin parlaklığını artıracaktır. 2-4 haftadan itibaren yara izleri, sivilcelerin bıraktığı koyu lekeler ve gözeneklerin sıkılaşmasına neden olur. 4-8 haftadan itibaren cilt pigmentasyonunu iyileştirecek, cildi beyazlatacak ve aydınlatacaktır.

Spesifik olarak maske, her cilt tipine uygun, cilde daha kapsamlı bir şekilde bakan 3 farklı ışık modu ile donatılmıştır .

470nm mavi ışık sivilce izlerinin iyileşmesine, cildin yağ salgısının kısa sürede azalmasına ve cildin temizlenmesine yardımcı olur, akne eğilimli cilt grubuna uygundur.


590nm turuncu ışık, donuk cildi iyileştirmeye yardımcı olur, pigmentasyonu iyileştirmek, cildi aydınlatmak için deriye derinlemesine nüfuz eder. 630nm kırmızı ışık, cilt hücre aktivitesini artırmaya, cilt elastikiyetini artırmaya, kırışıklıkları iyileştirmeye, cilt yaşlanmasının belirtilerini tersine çevirmeye yardımcı olur

Esnek tasarım, kullanımı kolay

COSBEAUTY, LED maske olduğu için sıradan kağıt maskelerden farklı olarak tasarlanmıştır ancak yine de kolaylık sağlar ve kullanımı son derece kolaydır. Maske benzeri doku, tüm cilt bölgesini etkileyen tüm yüz tipleri için uygundur. Yan tarafta sezgisel bir başlatma düğmesi var, etkinleştirmek için 2-3 saniye basılı tutmanız yeterli. Hassas temas için esnek 3 renkli anahtarlamalı LED dizisi, cilt problemlerinin hızlı tedavisi, kapsamlı cilt bakımı.

Inface Cosbeauty Led Teknolojili Cilt Bakım Maskesi
Soru Sor
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Inface Cosbeauty Led Teknolojili Cilt Bakım Maskesi
0 0 Değerlendirme
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kategoriler