0 0 Değerlendirme
OnePlus

OnePlus Buds Z2 Suya Dayanıklı Bluetooth Kulaklık

Ürün Kodu: 1313
2.539,00TL
2 Yıl Garantili
14 Gün İçinde İade
Ücretsiz Kargo
%1 Havale/EFT İndirimi
Renk
Adet
Aynı gün kargoya verilecektir.

Kulak içi kulaklılarda hijyen açısından paketi açılmış ve kullanılmış ürünlerin iadesi yoktur.

Teknik Özellikler

Renk: 

Obsidyen Siyahı, İnci Beyazı

Ölçü ve ağırlık: 

Kulaklık ölçüleri: 33mm*22,4mm*21,8mm
Şarj kutusu ölçüleri: 73,15 mm*36,8 mm*29,1 mm
Kulaklık ağırlığı: 4,6 g
Şarj kutusu ağırlığı: 42 gr

Ses:

11 mm dinamik sürücüler
Sürücü hassasiyeti: 98 dB ± 3dB @ 1 KHz
Frekans tepkisi: 20Hz - 20.000Hz


Gürültü önleyici: 

Aktif Gürültü Engelleme
Şeffaflık Modu

NOT: 
OnePlus Buds Z2, 25 dB ile 40 dB arasında değişen iki gürültü giderme modu (Faint ve Extreme) sunar.


Suya ve tere dayanıklılık: 

Kulaklıklar: IP55
Şarj kutusu: IPX4

NOT: 
Test tarihinde ulaşılan IP55 derecesi ve IPX4 derecesi: 11 Haziran 2021. Veriler, IEC 60529:1989, A1:1999 ve A2:2013 test standartlarına dayalı TÜV SÜD kullanılarak yapılan test sonuçlarına dayanmaktadır. Cihaz eskidikçe su ve toz direnci azalabilir. Sıvı ve toz hasarı garanti kapsamında değildir.Bluetooth: 

Bluetooth® versiyonu: 5.2
Desteklenen Ses Formatları: SBC, AAC
Kablosuz menzil:
10 metre


Pil ve şarj: 


Şarj arabirimi (şarj kutusu için): Kablolu, USB Type-C
Çalma süresi:
5 saate kadar (ANC AÇIK), 7 saate kadar (ANC KAPALI)

Telefon görüşmesi: 3,5 saate kadar
Birleşik oynatma: 27 saate kadar (ANC AÇIK), 38 saate kadar (ANC KAPALI)

NOT: 
Kulaklıklar ve şarj kutusu bir arada, ANC modu kapalıyken 38 saate kadar ses çalma sağlar. Şarj ve pil testi sonuçları, dahili OnePlus laboratuvar sonuçlarına (25° C veya 77° F) dayanmaktadır. Test tarihi: 7 Haziran 2021. Standart bir adaptör veya Type-C USB şarj kablosu kullanarak OnePlus Buds Z2'nizi hızlı şarj edin. 5V~1,5A adaptör veya üstü gerekir. Kullanıcıların yaşadığı gerçek performans, belirli şarj ortamı koşullarına bağlı olarak değişebilir.

Flaş şarj
5 saat için 10 dakika (şarj kutusu + kulaklıklar)
2 saat için 10 dakika (yalnızca kulaklıklar)


NOT: 
10 dakikalık şarj, müziğinizin 5 saat devam etmesini sağlar. (5 saatlik pil ömrü, ANC modu açıkken kulaklık ve kılıf kombinasyonuna göre ölçülmüştür. Kulaklıkların 10 dakikalık tek bir şarjı yalnızca 2 saatlik çalma süresi sağlar. Şarj ve pil testi sonuçları, dahili OnePlus'a dayalıdır. laboratuvar sonuçları (25° C veya 77° F). Test tarihi: 7 Haziran 2021. Standart bir adaptör veya Type-C USB şarj kablosu kullanarak OnePlus Buds Z2'nizi hızlı şarj edin. 5V~1,5A veya daha yüksek adaptör gerektirir. Gerçek performans deneyimli Kullanıcılara göre belirli şarj ortamı koşullarına bağlı olarak değişebilir

Kulaklık pil kapasitesi:
40 mAh
Şarj kutusu pil kapasitesi: 520 mAh


Özel özellikler: 

Google Fast Pair

NOT: OnePlus Fast Pair, yalnızca Android 11 çalıştıran OnePlus 6 serisi cihazlarda desteklenir.

Dolby Atmos desteği

NOT: Dolby Atmos yalnızca OnePlus 7/7 Pro/7T/7T Pro/8/8 Pro/8T/9/9 Pro/9 R/9 RT cihazlarında desteklenir.

HeyMelody uygulamasıyla uyumluluk⁸

NOT: Google Play veya iOS App Store'dan resmi HeyMelody uygulamasını (Android/iOS) indirin.

Paket İçeriği: 

OnePlus Buds Z2 çift kulaklık x1
OnePlus Buds Z2 şarj kutusu x1
Kullanım kılavuzu x1
Silikon kulaklık uçları x3 (S, M, L)
Güvenlik ve Garanti kartı x1
USB Type-C şarj kablosu x1


Notlar: 

Sorumluluk Reddi: Ürün resimleri ve ekran içerikleri yalnızca açıklama amaçlıdır. Gerçek ürün ve ekran içerikleri değişiklik gösterebilir.
Ürün resimleri ve teşhir içerikleri yalnızca açıklama amaçlıdır. Gerçek ürün ve ekran içerikleri değişiklik gösterebilir.
1. OnePlus Buds Z2, 25 dB ile 40 dB arasında değişen iki gürültü giderme modu (Faint ve Extreme) sunar.
2. Dolby Atmos yalnızca OnePlus 7/7 Pro/7T/7T Pro/8/8 Pro/8T/9/9 Pro/9 R/9 RT cihazlarında desteklenir.
3. Test tarihinde ulaşılan IP55 derecesi ve IPX4 derecesi: 11 Haziran 2021. Veriler, IEC 60529:1989, A1:1999 ve A2:2013 test standartlarına dayalı TÜV SÜD kullanılarak yapılan test sonuçlarına dayanmaktadır. Cihaz eskidikçe su ve toz direnci azalabilir. Sıvı ve toz hasarı garanti kapsamında değildir.
4. Kulaklıklar ve şarj kutusu bir arada, ANC modu kapalıyken 38 saate kadar ses çalma sağlar. Şarj ve pil testi sonuçları, dahili OnePlus laboratuvar sonuçlarına (25° C veya 77° F) dayanmaktadır. Test tarihi: 7 Haziran 2021. Standart bir adaptör veya Type-C USB şarj kablosu kullanarak OnePlus Buds Z2'nizi hızlı şarj edin. 5V~1,5A adaptör veya üstü gerekir. Kullanıcıların yaşadığı gerçek performans, belirli şarj ortamı koşullarına bağlı olarak değişebilir.
5. 10 dakikalık şarj, müziğinizin 5 saat devam etmesini sağlar. (5 saatlik pil ömrü, ANC modu açıkken kulaklık ve kılıf kombinasyonuna göre ölçülmüştür. Kulaklıkların 10 dakikalık tek bir şarjı yalnızca 2 saatlik çalma süresi sağlar. Şarj ve pil testi sonuçları, dahili OnePlus'a dayalıdır. laboratuvar sonuçları (25° C veya 77° F). Test tarihi: 7 Haziran 2021. Standart bir adaptör veya Type-C USB şarj kablosu kullanarak OnePlus Buds Z2'nizi hızlı şarj edin. 5V~1,5A veya daha yüksek adaptör gerektirir. Gerçek performans deneyimli Kullanıcılara göre belirli şarj ortamı koşullarına bağlı olarak değişebilir
6. Gecikme, Pro Gaming modu açıkken belirli OnePlus telefon cihazlarıyla eşleştirildiğinde 94 ms'ye kadar düşürülebilir.
7. OnePlus Fast Pair, yalnızca Android 11 çalıştıran OnePlus 6 serisi cihazlarda desteklenir.
8. Google Play veya iOS App Store'dan resmi HeyMelody uygulamasını (Android/iOS) indirin.

OnePlus Buds Z2'deki ürün yazılımı güncellemelerine bağlı olarak, yukarıdaki işlemler biraz değiştirilebilir ve gerçek OTA içeriği belirtilenden farklı olabilir.

Ürün partileri, üretim ve tedarik faktörlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, spesifikasyonlar ve özellikler sağlamak için OnePlus, ilgili bilgi sayfalarındaki metin açıklamalarında ve resimlerde gerçek zamanlı ayarlamalar yapabilir ve bunlarla eşleştiğinden emin olabilir. gerçek ürünün ürün performansı, özellikleri, indeksleri ve bileşenleri. Ürün bilgileri haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ayarlanabilir. Lütfen oneplus.com/oneplus-buds-z2 adresindeki özel bilgilere bakın.

OnePlus Buds Z2 ve OnePlus telefonlar birlikte kullanıldığında en iyi deneyimi sağlayacaktır. OnePlus Buds Z2, Bluetooth® cihazlarıyla da uyumludur; OnePlus Buds Z2 ile Bluetooth® cihazı arasındaki en uzun Bluetooth® iletim mesafesi 10 m'dir. Bluetooth®'un doğası gereği, alandaki elektromanyetik parazit bağlantının kopmasına neden olabilir.

Telefondaki yazılım güncellemelerine bağlı olarak, yukarıdaki işlemler biraz değiştirilebilir ve gerçek OTA içeriği belirtilenden farklı olabilir.


OnePlus Buds Z2 Suya Dayanıklı Bluetooth Kulaklık
Soru Sor
Not: HTML'e dönüştürülmez!
OnePlus Buds Z2 Suya Dayanıklı Bluetooth Kulaklık
0 0 Değerlendirme
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kategoriler