0 0 Değerlendirme
Roborock

Roborock Q7 Max Robot Süpürge ve Mop (Genpa Garantili)

Ürün Kodu: 1254
2 Yıl Garantili
14 Gün İçinde İade
Ücretsiz Kargo
%1 Havale/EFT İndirimi

Ciddi Emiş Gücü

Maksimum 4200 Pa* emiş gücüyle halılarınızda saklanan kiri uzaklaştırın ve döşeme tahtası çatlaklarında saklanan kalıntıları kaldırın.

* Üretici tarafından IEC 62885-2:2016 / 5.8 standartlarına göre, tam dolu pille Max+ modu kullanılarak gerçekleştirilen dahili testlere dayanmaktadır. Gerçek sonuçlar ev ortamına göre değişebilir.

Roborock Q7 Max Robot Süpürge
Roborock Q7 Max Robot Süpürge ve Mop

Otomatik Boşaltma İstasyonu
Pure ile uyumlu

Otomatik Boşaltma İstasyonu Pure ile kendi kendini sık sık otomatik temizler, size nadiren boşaltmak kalır. Robotunuzu 7 haftaya kadar her temizlikte otomatik olarak 2,5 L toz torbasına boşaltır. Çanta dolduğunda, saniyeler içinde değiştirilebilir. Toz torbası aynı zamanda etkili bir hava filtresidir ve 0,3 mikron* kadar küçük polenlerin %99,7'sini filtrelemek üzere test edilmiştir ve havanızın temizlenmesine yardımcı olur.

*ISO/TS 11155-1-2001 ve PT-22-000-100650 standartlarına göre bağımsız bir laboratuvar tarafından gerçekleştirilen testlere dayanmaktadır.

Çift Temizleme Gücü

Tek başına vakumlamanın kaçırabileceği ince kirleri yakalamak için aynı anda süpürün ve paspaslayın. Elektronik bir pompa ile donatılmış Q7 Max, 30 su akış seviyesi sunar, böylece zemin tiplerinize ve tercihlerinize göre temizlikte ince ayar yapabilirsiniz.


Maksimum Paspas Aralığı – 240 m²*
Tutarlı Paspas Basıncı - 300g
Elektronik Paspaslama - 30 Su Akış Seviyesi

*Dolu su deposu, dolu akü ve düşük su akışına sahip sert zeminlerde gerçekleştirilen dahili testlere dayanmaktadır. Gerçek sonuçlar, oda özelliklerine bağlı olarak değişebilir. Menzil, alanın %20'sinin mobilyalarla kaplı olduğu ve silinmesine gerek olmayacağı varsayımına dayanan bir tahmindir.

Roborock Q7 Max
Roborock Q7 Max Robot Vacuum

Kombine Çöp Kovası ve Su Deposu

Çöp kutusunu ve su deposunu tek bir ünitede birleştirmek, her ikisinin de kapasitesini artırır. Ayrıca, bir seferde hazneyi boşaltmayı ve depoyu yeniden doldurmayı kolaylaştırır.


Çöp Kovası Kapasitesi: 470 ml
Su Deposu Kapasitesi: 350 ml

Temiz ve Açık

5200 mAh'lik büyük bir Li-ion güç merkeziyle çalışan Q7 Max, tek bir şarjla 3 saate kadar kesintisiz temizlik yapabilir. Çoğu evle başa çıkmak için kolayca yeterli menzil.
Azami Emiş Alanı : 300m²*

*Üretici tarafından Sessiz modda, tam dolu pille ve paspas sistemi takılı değilken sert zeminlerde gerçekleştirilen dahili testlere dayanmaktadır. Gerçek sonuçlar ev ortamına göre değişebilir.

Roborock Robot Süpürge
Roborock Moplu Robot Süpürge

Hassas PreciSense LiDAR

Roborock'un PreciSense LiDAR sistemi, robotunuzun evinizin her yerini temizlemenin en verimli yolunu bulma konusundaki olağanüstü yeteneğinin arkasındaki beyindir. Oluşturduğu haritalar, Roborock uygulamasında kontrol edilen bir dizi özelliği güçlendirir.

3D Haritalama Desteği

Evinize yeni bir göz atın ve 3B Haritalama ile düzeninizi daha net bir şekilde anlayın. Evinizin daha doğru bir temsilini oluşturmak için mobilya ve zemin malzemeleri bile ekleyebilirsiniz.

Roborock Q7 Max Robot Vacuum Mop
Roborock Q7 Max Robot Vacuum and Mop

Özel Rutinler

Çok mu yemek yaparsınız? Kendinizi her zaman süpürmeyi açarken ve robotunuzu mutfağa gönderirken mi buluyorsunuz?
Bunun için bir rutin belirleyin ve bunu birkaç dokunuş yerine tek dokunuşla yapın. Ayrıca belirlediğiniz herhangi bir rutine zamanlamalar ekleyebilirsiniz.

Temizlik Zamanı

Bir evde yaşam karmaşık olabilir. Gelişmiş zamanlama ile eviniz için çalışan özel temizlik programları oluşturabilirsiniz. Günün saatini, emiş gücünü ve ihtiyacınız olan odayı/odaları seçin, otomatik olarak tekrar edecektir.

Roborock Q7 Max Robot Süpürge ve Paspas
Robot Süpürge

Çok Katmanlı Haritalama

Birçok evin birden fazla katmanı vardır. Çok katmanlı haritalama sistemi, evinizin farklı katmanlarını otomatik olarak tanır. Tek yapmanız gereken robotu yere bırakmak. Uygulamanızdan katmanı belirlemenize gerek yok. Dört katmana kadar desteklenir.

Hareketsiz Bölgeler ve Görünmez Duvarlar

Hareketsiz Bölgeler robotun giremeyeceği bir alanı tanımlarken Görünmez Duvarlar bir çizgi çizer ve odaları ve köşeleri kapatmak için iyidir. Evinizdeki her seviyede Hareketsiz Bölgeler ve Görünmez Duvarlar olabilir. Seviye tanındıktan sonra tümü otomatik olarak yerleştirilir.

Roborock Robot Süpürge
Roborock Q7 Max Robot Süpürge ve Mop Beyaz

Sesli Kontrol

Sadece sesinizin gücüyle robotunuzun kontrolünü elinize alın, temizlemeye başlayın, belirli odaların üstesinden gelmesi için gönderin ve daha fazlasını yapın. Amazon Alexa, Google Home ve Apple Siri desteklenir.

Çocukları ve Evcil Hayvanları
Güvende Tutun

Meraklı çocuklar ve beceriksiz evcil hayvanlar yanlışlıkla bir düğmeye basarak temizliğe başlayabilir. Çocuk Kilidi ile bunun olmasını engelleyin.

Roborock Q7 Max Robot Süpürge ve Mop Siyah
Roborock Q7 Max Robot Vacuum and Mop White

Endişesiz Dolaşım

Q7 Max'inizin evinizde güvenle dolaşabileceğinden emin olun. Sensient sensör dizisi, uçurum sensörleri, ivme ölçerler, tamponlar ve daha fazlasını içeren bir dizi sensör içerir. Basamaklardan yuvarlanmaktan, tuzağa düşmekten veya duvarlarınıza çarpmaktan kaçınacaktır.

Dayanıklı Kir Temizleme

Uzun ömürlü, tamamen kauçuk bir fırça, halıları daha fazla kir çıkarmak için güçlü bir şekilde çalkalar, tozu vakum akışına gönderir ve saçın dolanmasına karşı güçlü bir şekilde direnir. Birden fazla bölmede hareket edebilen bu ürün, daha etkili temizlik için yere yakın durur.

Roborock Q7 Max Robot Vacuum and Mop Black
Roborock Q7 Max Paspaslı Robot Süpürge

Kolay Nefes Alın

E11 dereceli* yıkanabilir bir filtre, partikülleri robotunuzun içine hapseder. Daha uzun ömür için yıkanabilir.

*EN 1822-1:2009 standartlarına göre bağımsız bir üçüncü tarafça test edilmiştir.


Paket İçeriği
Roborock Q7 Max Robot Vakum (1)

Çöp Kovası ve Su Deposu (1)

Nem Geçirmez Mat (1)

Paspas Bezi Mat (1)

Paspas Bezi (1)

Şarj Yuvası (1)

Güç Kablosu (1)

Kullanım Kılavuzu (1)

Teknik Özellikleri


Kutu Boyutları:44.39×39.09×13.89 cm

Kutu Ağırlığı:6 kg

Robot Ağırlığı:3,80 kg

Robot Boyutları:35.30×35×9.65 cm

Pil Kapasitesi:5200 mAh

Roborock Q7 Max Robot Süpürge ve Mop (Genpa Garantili)
Soru Sor
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Roborock Q7 Max Robot Süpürge ve Mop (Genpa Garantili)
0 0 Değerlendirme
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Benzer Ürünler
Kategoriler