0 0 Değerlendirme
Viomi

VIOMI V2 Pro Akıllı Robot Süpürge

Ürün Kodu: 1088
2 Yıl Garantili
14 Gün İçinde İade
Ücretsiz Kargo
%1 Havale/EFT İndirimi

Viomi V2 Vacuum Cleaner Lazer Robot Süpürge


Daha Kaliteli Zaman

Ev temizliği pek çok kişi için problem arz eden durumlardan biridir. Hal böyle olunca bu işlem için sık sık teknolojiden destek alınır. Viomi V2 robot süpürge sahip olduğu üstün özellikler sayesinde siz evde yokken bile sizin için evinizi temizler. Sizlere kalan tek şey ise kendiniz için yarattığınız vakti kaliteli bir biçimde geçirmektir.

Üstün Navigasyon Özelliği

360 derece lazer tarama özelliği sayesinde çalışacağı evi detaylı bir biçimde tarar ve evin bir haritasını çıkarır. Bu harita sonraki süreçlerde temizlik işleminin nasıl işleyeceğini belirler. Optimum sürede en verimli temizliği gerçekleştirmek için çalışır ve bu bağlamda enerjisini her zaman akıllıca kullanır.

Çok Yönlü Kullanım

Kuru kirleri başarıyla toparladığı gibi yerleri başarıyla siler. Bu paspas özelliği sayesinde yere dökülen sıvılar için endişelenmenize yada fazladan bir çaba harcamanıza gerek kalmaz. Ayrıca yerde duran kıl ve kirleri rahatlıkla süpürür.

Pratik Kontrol

Akıllı telefon uygulaması sayesinde tüm kontrol sizde. Temizlik işlemini takip edebilir, denetleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Temizliğin kapsamını belirleyerek sadece ihtiyaç duyduğunuz alanın süpürülmesini yada paspaslanmasını sağlayabilirsiniz.


Akıllı Şarj Özelliği

Çalışmadığı her vakti istasyonunda geçirdiği için hemen her saat kullanıma hazırdır. Temizlik işlemi esnasında pil ömrü azalırsa istasyonuna geri döner ve çalışmaya hazır olunca süpürmeye devam eder.


Siz Nasıl İsterseniz

Dilediğiniz temizlik rutinlerini oluşturarak evlerinizin her daim kullanıma hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Her daim temiz olan evinizin için harcadığınız enerjiyi başka yerlere odaklayabilirsiniz.


VIOMI V2 Pro Akıllı Robot Süpürge
Soru Sor
Not: HTML'e dönüştürülmez!
VIOMI V2 Pro Akıllı Robot Süpürge
0 0 Değerlendirme
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kategoriler