0 0 Değerlendirme
Xiaomi

Xiaomi Mijia Şarjlı Kıyafet Tüy Temizleme Cihazı

Ürün Kodu: 1277
2 Yıl Garantili
14 Gün İçinde İade
Ücretsiz Kargo
%1 Havale/EFT İndirimi

Kumaşlardaki Tüylerden Kurtulun

Xiaomi Mijia Şarjlı Tüy Temizleme Cihazı, çeşitli kumaşlarda kalmış tüyleri toplamak için ergonomik ve kompakt bir makinedir. 5 hareketli bıçak ve 0,35 mm kavisli örgü, doku hasarı olmadan en verimli temizlemeyi sağlar.

Yenilikçi santrifüj çark sayesinde cihaz, toplanan tüm tüyleri kendi içine çeker ve çamaşırların üzerindeki tüy sorunundan kurtulmanızı sağlar. 1300 mAh kapasiteli dahili pil, makinenin 90 dakikaya kadar sürekli çalışmasını sağlar.

Xiaomi Mijia Şarjlı Tüy Temizleme Cihazı
Xiaomi Şarjlı Tüy Temizleme Cihazı

Boyutu Ufak İşlevi Büyük

Xiaomi Mijia Şarjlı Tüy Temizleme Cihazı, yalnızca 0,35 mm kalınlığında kavisli bir ağ ile donatılmıştır. Bu sayede cihaz kumaş yüzeyine tam oturur, topaklanmayı etkili bir şekilde keser ve giysilerinize zarar vermez.

Tüy Yumağı Toplama Bölmesi

Yenilikçi pervane tasarımı, yüksek emiş gücü sağlar. Toplanan tüylerin kumaş yüzeyinde kalmamasını sağlar. Toplanılan tüyler özel bölmesinde saklanır, doluluğunu rahatça kontrol edebilmeniz için şeffaf bir pencere ile donatılmıştır.

Mijia Şarjlı Tüy Temizleme Cihazı
Xiaomi Mijia Şarjlı Tüy Temizleme Makinası

Çift Koruma

Cihaz çift koruma sistemine sahiptir. Pervane kapağını veya tüy saklama kutusunu çıkarırsanız, makine otomatik olarak kapanacaktır.

Temizlik Fırçası

Kutu içeriği kompakt bir fırça içerir. Fırça ile makineyi kir, toz ve tüy kalıntılarından hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Xiaomi Şarjlı Tüy Temizleme Makinası
Mijia Şarjlı Tüy Temizleme Cihazı

Dahili Pil

Tüy Toplama Cihazı, 1300 mAh kapasiteli ve tek bir şarjla cihazın 90 dakikaya kadar sürekli çalışmasını sağlayan yerleşik bir batarya ile donatılmıştır.

Pili tamamen şarj etmek sadece 2 saat sürer.


Teknik Özellikleri

Model MQXJQ01KL

Giriş 5V / 1A

Nominal Gerilim DC 3.7V

Anma Gücü 2W

Ağırlık Yaklaşık 213g

Boyutları Yaklaşık 145 x 62 x 65mm

Paket Ağırlığı 350g

Paket Boyutları Yaklaşık 16 x 8 x 8 cm

Paket İçeriği Mijia Şarjlı Tüy Temizleme Cihazı x 1 Mikro-USB Şarj Hattı x 1 Temizleme Fırçası x 1 Kullanım Kılavuzu x 1

Not Ceket, dantel malzeme, pürüzlü yüzey (perçin, plastik dekoratif parçalar vb.) giysiler tavsiye edilmez. Kullanım sırasında makine durursa veya şarj tam olarak şarj edilemezse, bıçak başlığı ve saç yumağı saklama bölmesi kilitlenmeyebilir. 1) Sadece bıçak parçasının kapağını tekrar takın ve kilitleyin. 2) Saklama tüy yumağı toplama kutusunu yeniden kurun ve kilitleyin ve normal şekilde kullanılabilir.

Xiaomi Mijia Şarjlı Kıyafet Tüy Temizleme Cihazı
Soru Sor
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Xiaomi Mijia Şarjlı Kıyafet Tüy Temizleme Cihazı
0 0 Değerlendirme
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kategoriler