0 0 Değerlendirme
Xiaomi

Xiaomi MITU Transformers Optimus Prime

Ürün Kodu: 1115
2 Yıl Garantili
14 Gün İçinde İade
Ücretsiz Kargo
%1 Havale/EFT İndirimi

Xiaomi MITU Transformers Optimus Prime 1280+ Parça Oyuncak Yapı Bloğu

Transformers Optimus PrimeTam Gövde Seti, Orijinal

1277 parça, Lego uyumlu

Kollar, bacaklar ve bel serbestçe döner ve bükülür

Omuzda özel markalı işçilik

440x279x126 mm'lik devasa boyutlar
Xiaomi MITU Optimus PrimeÇinli üreticinin modeli toplam 1280 parçadan oluşuyor ve bu sayede etkileyici bir görüntüden fazlasını sunuyor. Optimus Prime, Transformer evreninin yıldızlarından biri olarak kabul edilir. Adaleti seven Autobotların lideri olarak Optimus Prime, bu nedenle Transformers hayranlarının kalbinde her zaman özel bir yere sahip olmuştur. Xiaomi'nin model seti şimdi miuiturkiye.net de
Yüksek Ayrıntı Düzeyine Sahip Transformers
Xiaomi MITU Optimus Prime Transformer, doğal olarak uzmanlar arasında yüksek bir tanınma değerine sahiptir. Kırmızı gövde zırhı, güçlü kollar ve Optimus Prime'ın engebeli arazide sorunsuz bir şekilde yürümesini sağlayan geniş mavi zırhlı ayaklar kadar modelin bir parçası. Alt kısımda da trafonun dönüşüm işleminden sonra kullanılan tekerlekler bulunmaktadır. Bu, güçlü savaş robotunu kısa sürede yol için hızlı bir koşucuya dönüştürür.
Aletsiz kolay montajYüksek düzeyde ayrıntıya rağmen, Xiaomi MITU Optimus Prime Transformer yalnızca ileri düzey modelleyicilere yönelik değildir. Yeni gelenler de Xiaomi'nin modelinden ilham alabilir. Paket, küçük adımlarla Optimus Prime Transformer'ın yapımında size rehberlik eden ayrıntılı talimatlar içerir. Tüm adımlar iyi bir şekilde gösterilmiştir, böylece daha az deneyimli hobiler bile yollarını hızla bulabilirler. Xiaomi blogları , LEGO sorunsuz bir şekilde birleştirilebilir. Her iki üreticinin malzemeleri de birbiriyle tam uyumludur. Yaratıcı model oluşturucular böylece mevcut malzeme ile kendi Transformer kreasyonlarını kolayca oluşturabilirler.

Xiaomi MITU Transformers Optimus Prime
Soru Sor
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Xiaomi MITU Transformers Optimus Prime
0 0 Değerlendirme
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kategoriler