0 0 Değerlendirme
Yeelight

Yeelight Hareket Sensörü Dolap Işığı 60cm YLCG006

Ürün Kodu: 1117
2 Yıl Garantili
14 Gün İçinde İade
Ücretsiz Kargo
%1 Havale/EFT İndirimi

Yeelight Hareket Sensörlü Dolap Işığı

Hava karardıktan sonra dolabınızda bir şey mi arıyorsunuz? Işık kapalıyken, genellikle bir şey bulmak imkansızdır ve eğer açarsanız, evin geri kalanını uyandırma riskiniz vardır. Yeelight ile bu tür sorunları unutabilirsiniz! Ultra ince, harekete duyarlı dolap Işığı, varlığınızı algıladığında otomatik olarak yanar ve size 2700K renk sıcaklığı ve ayarlanabilir parlaklık ile göz dostu bir aydınlatma sağlar. Bu kurulumu kolay, kablosuz cihaz 3 boyut ve 2 renkte gelir - sizin için mükemmel sürümü bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hareket sensörlü ışığın avantajlarını keşfedin

Artık karanlıkta doğru düğmeleri aramak yok. Işık, maksimum 120°'lik bir açıyla önde 4 m'ye kadar ve her iki tarafta 2 m'ye kadar çalışma aralığına sahip yerleşik bir hassas hareket sensörüne sahiptir. Bu, Dolap Işığının varlığınızı algıladığı anda ışığı otomatik olarak açmasını sağlar. Dairenizde gezinmek ve hava karardıktan sonra herhangi bir şey aramak artık daha kolay!

Optimum aydınlatma sağlayın ve elektrikten tasarruf edin

Cihaz, ortam koşullarını algılayan akıllı, ışığa duyarlı bir sensörle donatılmıştır. Oda karanlıksa, varlığınızı algıladıktan sonra ışık yanar. Oda aydınlıksa, ışık açılmaz, bu da size elektrik tasarrufu sağlar. Ayrıca, günün herhangi bir saatinde, uygun düğmeyi basılı tutarak Dolap Işığını manuel olarak açabilirsiniz.

Ayarlanabilir parlaklık ile görüş dostu ışık

Lamba, 2700 K renk sıcaklığına sahip göz dostu, sıcak bir ışık üretir. Bu, herhangi bir köşeyi en iyi şekilde aydınlatmasını sağlar. Dahası, ışığın parlaklığı ayarlanabilir - bu şekilde onu ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize veya alışkanlıklarınıza daha iyi uyarlayabilirsiniz.

Seçtiğiniz alana mükemmel bir ek

Lambanın genişliği sadece 0.9 cm'dir. Bu sayede istediğiniz yere kolayca yerleştirebilirsiniz - çok fazla yer kaplamaz. Dahası, yüksek kaliteli metal kaplama cihaza modern, endüstriyel bir karakter kazandırıyor - onun yardımıyla herhangi bir iç mekanın dekorunu mükemmel bir şekilde tamamlayacaksınız.

Kurulum sorunlarını unutun

Cihazın montajı inanılmaz derecede kolaydır ve sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Kablolama veya uygun delikleri delme konusunda endişelenmenize gerek yok. Sadece birlikte verilen kendinden yapışkanlı manyetik bağlantıları kullanın. Bunları seçilen bir yere yapıştırın ve ardından lambayı onlara takın. Gerekirse, istediğiniz zaman çıkarabilir ve ihtiyacınız olan her yere yanınızda götürebilirsiniz. Not: Yapışkan bağlar tek kullanımlıktır ve soyulmamalıdır.

Uzun çalışma süresi - uygun şarj

Işığınızın çok çabuk söneceğinden endişelenmenize gerek yok. Dolap Işığının her çeşidi, şaşırtıcı derecede uzun çalışma süresi sağlayan dayanıklı, şarj edilebilir bir pil ile donatılmıştır. Cihazı orta sıklıkta kullandığınızı varsayarsak, bir şarj sizi yaklaşık 4-6 ay götürür! Işığı şarj etmek için USB-C bağlantı noktasını kullanarak bir güç kaynağına bağlamanız yeterlidir.

Sizin için en iyi seçeneği seçin

Işığın sizin için mükemmel versiyonunu seçin. Satışa sunulan Yeelight dolap Işığının 3 uzunluk çeşidi vardır - 20cm, 40cm ve 60cm. Böylece dolabınızın veya mutfak tezgahınızın boyutlarına en uygun şekilde uyarlayabilirsiniz. Lamba ayrıca 2 renk versiyonunda hazırlandı - siyah ve gümüş. Bu, odanın düzenine mükemmel şekilde uymanızı sağlar.


Paket İçeriği:

  • Kullanım kılavuzu
  • USB kablosu 
  • Montaj Kiti 
  • Dahili Hareket Sensörü
Yeelight Hareket Sensörü Dolap Işığı 60cm YLCG006
Soru Sor
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Yeelight Hareket Sensörü Dolap Işığı 60cm YLCG006
0 0 Değerlendirme
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kategoriler