0 0 Değerlendirme
OnePlus

OnePlus Buds Pro ANC Suya Dayanıklı Bluetooth Kulaklık

Ürün Kodu: 1314
3.839,00TL
2 Yıl Garantili
14 Gün İçinde İade
Ücretsiz Kargo
%1 Havale/EFT İndirimi
Renk
Adet
Aynı gün kargoya verilecektir.

Kulak içi kulaklılarda hijyen açısından paketi açılmış ve kullanılmış ürünlerin iadesi yoktur.


Teknik Özellikler

Renk: 

Mat Siyah, Parlak Beyaz

Ölçü ve ağırlık: 

Kulaklık ölçüleri: 32mm*23.2mm
Şarj kutusu ölçüleri: 60,1 mm*49 mm*24,9 mm
Kulaklık ağırlığı: 4,35 g
Şarj kutusu ağırlığı: 52 gr


Ses:

11 mm dinamik sürücüler
Sürücü hassasiyeti: 98 dB ± 3dB @ 1 KHz
Frekans tepkisi: 20Hz - 20.000Hz


Gürültü önleyici: 

Akıllı Uyarlanabilir Gürültü Engelleme
Şeffaflık Modu

NOT:
OnePlus Buds Pro, 15dB ila 40dB arasında değişen üç gürültü önleme modu (Faint, Smart ve Extreme) sunar.
"Akıllı" gürültü engelleme moduna ayarlandığında, çevrenizdeki ortam seslerini dengeleyerek kendini otomatik olarak ayarlayan akıllı, dinamik gürültü gidermeye olanak tanır.


Suya ve tere dayanıklılık: 

Kulaklıklar: IP55
Şarj kutusu: IPX4

NOT:
Test tarihinde ulaşılan IP55 ve IPX4 derecelendirmesi: 23 Nisan 2021. Veriler, IEC 60529:1989, A1:1999 ve A2:2013 test standartlarına dayalı TÜV SÜD kullanılarak yapılan test sonuçlarına dayanmaktadır. Cihaz eskidikçe su ve toz direnci azalabilir. Sıvı ve toz hasarı garanti kapsamında değildir.Bluetooth: 

Bluetooth® versiyonu: 5.2
Desteklenen Ses Formatları: SBC, AAC, LHDC

NOT:
Yalnızca LHDC codec uyumlu android cihazlarda mevcuttur. OnePlus telefon modelleri arasında söz konusu özellik, 2021 yılında OTA ve sonraki akıllı telefon sürümleri aracılığıyla bir sonraki OxygenOS sürümüne yükseltilmesi planlanan cihazlar olan OnePlus 9 Pro/9 ile sınırlı olacaktır. Ancak Nord cihazları LHDC'yi desteklemeyecektir.


Kablosuz menzil:
10 metre


Pil ve şarj: 


Şarj arabirimi (şarj kutusu için): Kablolu, USB Type-C
Kablosuz, Qi sertifikalı

NOT:
Kablosuz şarj, Qi sertifikalı bir kablosuz şarj cihazı gerektirir.


Çalma süresi:
5 saate kadar (ANC AÇIK), 7 saate kadar (ANC KAPALI)

Telefon görüşmesi: 3 saate kadar
Birleşik oynatma: 28 saate kadar (ANC AÇIK), 38 saate kadar (ANC KAPALI)

NOT:
ANC modu kapalıyken ses seviyesi %50'ye ayarlıyken müzik çalarken 38 saate kadar pil ömrü. ANC açıkken 28 saate kadar pil ömrü sunar. Şarj ve pil testi sonuçları, dahili OnePlus laboratuvar sonuçlarına (25° C veya 77° F) dayanmaktadır. Test tarihi: 26 Nisan 2021. Gerçek pil ömrü; gelen aramaların hacmi, sıklığı ve süresi, çıkış kaynağı, çevresel parazit, kullanılan ürün özellikleri, kullanım alışkanlıkları ve diğer faktörlerden etkilenir. Gerçek deneyim bireysel kullanıma bağlı olacaktır.

Warp şarj
10 saat için 10 dakika şarj (şarj kutusu + kulaklıklar birlikte)

NOT:
10 dakikalık şarj, OnePlus Buds Pro'nuzun 10 saat çalışmasını sağlar; bu, kulaklıklar ve şarj kutusu ile kutudan 2 saat şarj gerektiren kulaklıkların bir kombinasyonundan kaynaklanmaktadır. Kulaklıkların 10 dakikalık tek bir şarjı, yalnızca 2 saatlik çalma süresi sağlar. Şarj ve pil testi sonuçları, dahili OnePlus laboratuvar sonuçlarına (25° C veya 77° F) dayanmaktadır. Test tarihi: 26 Nisan 2021. Standart bir adaptör veya Type-C USB şarj kablosu kullanarak OnePlus Buds Pro'nuzu hızlı şarj edin. 5V~1,5A adaptör veya üstü gerekir. Kullanıcıların yaşadığı gerçek performans, belirli şarj ortamı koşullarına bağlı olarak değişebilir.

Kulaklık pil kapasitesi:
40 mAh
Şarj kutusu pil kapasitesi: 520 mAh


Özel özellikler: 

OnePlus Ses Kimliği

NOT:
OnePlus olmayan akıllı telefon kullanıcıları için OnePlus Audio ID, resmi HeyMelody mobil uygulamasını gerektirir - bu, Google Play ve iOS App Store'dan indirilebilir. Tarihsel ve kişisel veriler, Gizlilik Politikamıza uygun olarak yönetilir

Zen Modu Hava


Paket İçeriği: 

OnePlus Buds Pro çift kulaklık x1
OnePlus Buds Pro şarj kutusu x1
Kullanım kılavuzu x1
Silikon kulaklık uçları x3 (S, M, L)
Güvenlik ve Garanti kartı x1
USB Type-C şarj kablosu x1


Notlar: 

Sorumluluk Reddi: Ürün resimleri ve ekran içerikleri yalnızca açıklama amaçlıdır. Gerçek ürün ve ekran içerikleri değişiklik gösterebilir.
1. OnePlus Buds Pro, 15dB ila 40dB arasında değişen üç gürültü önleme modu (Faint, Smart ve Extreme) sunar. "Akıllı" gürültü engelleme moduna ayarlandığında bu, çevrenizdeki ortam seslerini dengeleyerek kendini otomatik olarak ayarlayan akıllı, dinamik gürültü gidermeye olanak tanır.
2. OnePlus olmayan akıllı telefon kullanıcıları için OnePlus Audio ID, resmi HeyMelody mobil uygulamasını gerektirir - bu, Google Play ve iOS App Store'dan indirilebilir. Tarihsel ve kişisel veriler, Gizlilik Politikamıza uygun olarak yönetilir.
3. Yalnızca LHDC codec uyumlu android cihazlarda mevcuttur. OnePlus telefon modelleri arasında söz konusu özellik, 2021 yılında OTA ve sonraki akıllı telefon sürümleri aracılığıyla bir sonraki OxygenOS sürümüne yükseltilmesi planlanan cihazlar olan OnePlus 9 Pro/9 ile sınırlı olacaktır. Ancak Nord cihazları LHDC'yi desteklemeyecektir.
4. Gecikme, Pro Gaming modu açıkken seçili OnePlus telefon cihazlarıyla eşleştirildiğinde 94 ms'ye kadar düşürülebilir.
5. ANC modu kapalıyken ses seviyesi %50'ye ayarlıyken müzik çalarken 38 saate kadar pil ömrü. ANC açıkken 28 saate kadar pil ömrünün keyfini çıkarın (ses seviyesi %50'ye ayarlı). Şarj ve pil testi sonuçları, dahili OnePlus laboratuvar sonuçlarına (25° C veya 77° F) dayanmaktadır. Test tarihi: 26 Nisan 2021. Gerçek pil ömrü; gelen aramaların hacmi, sıklığı ve süresi, çıkış kaynağı, çevresel parazit, kullanılan ürün özellikleri, kullanım alışkanlıkları ve diğer faktörlerden etkilenir. Gerçek deneyim bireysel kullanıma bağlı olacaktır.
6. Kulaklıkların tam olarak şarj edilmesi, 7 saate kadar çalma süresi sağlar. Veriler, AAC modunda ses seviyesi %50'ye ayarlı müzik çalarken yapılan test sonuçlarına dayanmaktadır. Şarj ve pil testi sonuçları, dahili OnePlus laboratuvar sonuçlarına (25° C veya 77° F) dayanmaktadır. Test tarihi: 26 Nisan 2021. Gerçek pil ömrü; gelen aramaların hacmi, sıklığı ve süresi, çıkış kaynağı, çevresel parazit, kullanılan ürün özellikleri, kullanım alışkanlıkları ve diğer faktörlerden etkilenir. Gerçek deneyim bireysel kullanıma bağlı olacaktır.
7. Kulaklıklar ve şarj kutusu bir arada, 38 saate kadar ses çalma sağlar. Şarj ve pil testi sonuçları, dahili OnePlus laboratuvar sonuçlarına (25° C veya 77° F) dayanmaktadır. Test tarihi: 26 Nisan 2021. Standart bir adaptör veya Type-C USB şarj kablosu kullanarak OnePlus Buds Pro'nuzu hızlı şarj edin. 5V~1,5A adaptör veya üstü gerekir. Kullanıcıların yaşadığı gerçek performans, belirli şarj ortamı koşullarına bağlı olarak değişebilir.
8. 10 dakikalık şarj, OnePlus Buds Pro'nuzun 10 saat çalışmasını sağlar; bu, kulaklıklar ve şarj kutusu ile kutudan 2 saat şarj gerektiren kulaklıkların bir kombinasyonundan kaynaklanmaktadır. Kulaklıkların 10 dakikalık tek bir şarjı, yalnızca 2 saatlik çalma süresi sağlar. Şarj ve pil testi sonuçları, dahili OnePlus laboratuvar sonuçlarına (25° C veya 77° F) dayanmaktadır. Test tarihi: 26 Nisan 2021. Standart bir adaptör veya Type-C USB şarj kablosu kullanarak OnePlus Buds Pro'nuzu hızlı şarj edin. 5V~1,5A adaptör veya üstü gerekir. Kullanıcıların yaşadığı gerçek performans, belirli şarj ortamı koşullarına bağlı olarak değişebilir.
9. Kablosuz şarj, Qi sertifikalı bir kablosuz şarj cihazı gerektirir.
10. OnePlus Fast Pair, yalnızca Android R çalıştıran OnePlus 6 serisi cihazlarda desteklenir.
11. Google Play veya iOS App Store'dan resmi HeyMelody uygulamasını (Android/iOS) indirin.
12. Test tarihinde ulaşılan IP55 derecelendirmesi: 23 Nisan 2021. Veriler, IEC 60529:1989, A1:1999 ve A2:2013 test standartlarına dayalı TÜV SÜD kullanılarak yapılan test sonuçlarına dayanmaktadır. Cihaz eskidikçe su ve toz direnci azalabilir. Sıvı ve toz hasarı garanti kapsamında değildir.
13. Test tarihinde ulaşılan IPX4 derecelendirmesi: 23 Nisan 2021. Veriler, IEC 60529:1989, A1:1999 ve A2:2013 test standartlarına dayalı TÜV SÜD kullanılarak yapılan test sonuçlarına dayanmaktadır. Cihaz eskidikçe su ve toz direnci azalabilir. Sıvı ve toz hasarı garanti kapsamında değildir.
14. Uyumun kalitesi değişkendir ve kulakların şekli ve boyutu da dahil olmak üzere birçok faktöre bağlıdır. Cihaz eskidikçe su ve toz direnci azalabilir. Sıvı ve toz hasarı garanti kapsamında değildir.
15. Mevcut kulak ucu boyutları yalnızca küçük, orta ve büyük boyları içerir
16. Dolby Atmos yalnızca OnePlus 7/7 Pro/7T/7T Pro/8/8 Pro/8T/9/9 Pro cihazlarında desteklenir. Varsayılan ayarlar, OnePlus tarafından tanımlanır. Kullanıcılar, seçili OnePlus telefon ayarlarında veya Google Play veya iOS App Store'dan indirilebilen "HeyMelody" uygulamasındaki çeşitli özellikleri özelleştirebilir.
OnePlus Buds Pro'daki ürün yazılımı güncellemelerine bağlı olarak, yukarıdaki işlemler biraz değiştirilebilir ve gerçek OTA içeriği belirtilenden farklı olabilir. Ürün partileri, üretim ve tedarik faktörlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, spesifikasyonlar ve özellikler sağlamak için OnePlus, ilgili bilgi sayfalarındaki metin açıklamalarında ve resimlerde gerçek zamanlı ayarlamalar yapabilir ve bunlarla eşleştiğinden emin olabilir. gerçek ürünün ürün performansı, özellikleri, indeksleri ve bileşenleri. Ürün bilgileri haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ayarlanabilir. Lütfen oneplus.com/oneplus-buds-pro adresindeki belirli bilgilere bakın.
OnePlus Buds Pro ve OnePlus telefonlar birlikte kullanıldığında en iyi deneyimi sağlayacaktır. OnePlus Buds Pro, Bluetooth® cihazlarıyla da uyumludur; OnePlus Buds Pro ile Bluetooth® cihazı arasındaki en uzun Bluetooth® iletim mesafesi 10 m'dir. Bluetooth®'un doğası gereği, alandaki elektromanyetik parazit bağlantının kopmasına neden olabilir.
Telefondaki yazılım güncellemelerine bağlı olarak, yukarıdaki işlemler biraz değiştirilebilir ve gerçek OTA içeriği belirtilenden farklı olabilir.OnePlus Buds Pro ANC Suya Dayanıklı Bluetooth Kulaklık
Soru Sor
Not: HTML'e dönüştürülmez!
OnePlus Buds Pro ANC Suya Dayanıklı Bluetooth Kulaklık
0 0 Değerlendirme
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Kategoriler