0 0 Değerlendirme
Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Süpürge Mop Pro (Genpa Garantili)

Ürün Kodu: 1007
2 Yıl Garantili
14 Gün İçinde İade
Ücretsiz Kargo
%1 Havale/EFT İndirimiXiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Evinizi sorunsuz bir şekilde daha temiz tutmak istiyorsanız, artık evinizi her yönden temiz tutmak için tasarlanan yeni Xiaomi Mi Robot Vakumlu Mop Pro ile yapabilirsiniz. Artan emiş gücü, daha büyük kapasite ve evinizi temizleme yeteneği ile, çok satan robot süpürge serisinin en son sürümüdür. Yeni Xiaomi Mi Robot Vakumlu Mop Pro'ya aşık olacaksınız!

Artırılmış Temizleme Kapsitesi

Yeni Xiaomi elektrikli süpürgenin tasarımı, markanın klasik çizgilerini ve karakteristik siyah rengini koruyarak geliştirilmiştir. Elektrikli süpürgenizin nereye gideceğinin daha iyi hesaplanabilmesi için sensörü, herhangi bir sorun yaşanmadan yükseltilmiştir. Ek olarak, 0.30L'ye kadar toz için kapasite sunan bir depoya sahiptir. Bataryaya gelince, LG ve Panasonic'in ürettiği 3200 mAh batarya kapasiteleri bataryalar, ürüne çok geniş bir özerklik sağlamaktadır. Yeni Xiaomi motorunun bir başka özelliği de 2 cm yüksekliğe kadar engellerin üstesinden gelebilmesidir, bu nedenle kablolar artık Xiaomi Mi Robot Vakum Mop Pro için bir engel olmayacaktır.

Yükseltilmiş Emiş Gücü İle Güclendirilmiş Motor

Yeni bir model geliştirmek mutlaka iyileştirmeler gerektirir ve bu bakış açısı ile Xiaomi, Xiaomi Mi Robot Vakumlu Mop Pro modelinde emme kapasitesini 2100 PA emiş gücüne yükseltmiş durumda. Xiaomi'nin bu yeni modeli bir önceki nesle göre çok fazla tozu ve kiri yakalayabiliyor ve eğer evde evcil hayvan besleniyorsa sinir bozucu tüyleri uzak tutuyor. Ek olarak, Xiaomi Mi Robot Vakumlu Mop Pro paspas da içerir ve özelliklerine ekstra bir temizlik ekler.

Hassas ve Etkili Temizlik için Su Deposu

Doğadan ilham alan bir tasarıma sahip su filtresi, paspası temiz tutar ve su miktarını sürekli olarak kontrol eder, böylece tüm zeminlerde her zaman en iyi sonucu verir. Ayrıca Xiaomi Mi Robot Vakumlu Mop Pro suyu yeniden doldurmanın ve paspası değiştirmenin kolay olması için tasarlanmıştır. Sudan bahsetmişken, başka bir yeni özellik de toz filtrelerini suyla temizleme yeteneğidir, bu da onları değiştirmeyi daha az gerekli kılar, böylece yeni robot süpürgenizin verimliliği asla düşmez..

Her yerde sensörler

Bağımsız bir üründen bahsederken akla gelen ilk şey, kendi başına etkili ve verimli bir şekilde temizleyip temizleyemeyeceğidir, ancak Xiaomi Mi Robot Vakumlu Mop Pro ile bunun mümkün olduğundan hiç şüpheniz olmayacak. Bu ürün herhangi bir zamanda en uygun temizleme yolunu seçmek için etrafındaki her şeyi saniyede 1800 kez kontrol eden sürücüsüz otomobillerde test edilen gibi 360º tarayıcıya sahip bir LDS lazerli mesafe ölçere sahip. Bu lazer, kapasitesinin daha iyi yönetilmesi için bir R16-J işlemci ve Mali 400 ana işlemci tarafından desteklenir. Ayrıca, yüzeydeki seviye farklılıklarını veya yükseltileri tespit etmek için 12 çok yönlü bir sensör ve şarj ünitesine geri dönecek otomatik bir yeniden şarj sensörü içerir. Pil bitmek üzereyken Robot Elektrikli Süpürgeniz şarj istasyonuna geri döner. 

Akıllı Telefonunuzdan tam kontrol

Mi Home Uygulaması sayesinde Mi Robot'u manuel olarak çalıştırabilir, elektrikli süpürgenin tam olarak izlenmesini, temizleme yönünü ve tam konumunu alabilirsiniz. Ayrıca Xiaomi elektrikli süpürgeyi uygulamadan açıp kapatabilir, temizleme modunu değiştirebilir ve tüm temizlik seanslarının günlük, haftalık ve aylık ilerlemesini görüntüleyebilirsiniz.   

Temel parametreler
Ürün modeli STYJ02YM
Giriş parametreleri 20 V === 1,2 A
Ürün boyutları Φ 350 x 94,5 mm
Nominal güç 33 W
Pil kapasitesi 3200 mAh
Ürünün net ağırlığı 3,6 kg
Kablosuz bağlantı Wi-Fi IEEE 802.1 1 b/g/n 2,4 GHZ
Bağlantı istasyonu
Nominal çıkış gerilimi 20 V ===
Nominal çıkış akımı 1,2 A
Ürün boyutları 152 x 74,6 x 99,5 mm
Pakette bulunan öğelerin listesi
Ana gövdeKullanım talimatları
Ana gövdeye önceden takılmış aksesuarlar:
Toz kutusuTemizleme fırçasıSilindir fırça
Aksesuar kitindeki aksesuarlar:
2'si 1 arada su deposu(Süpürme veya Silme modunda kullanılabilir)Yan fırça x 2Bağlantı istasyonuAdaptörPaspas rafıTamamen ıslak paspasYarı ıslak paspas

Xiaomi Mi Robot Süpürge Mop Pro (Genpa Garantili)
Soru Sor
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Xiaomi Mi Robot Süpürge Mop Pro (Genpa Garantili)
0 0 Değerlendirme
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Benzer Ürünler
Kategoriler